Home / Gry / Digital Motorsports: MOTOGP.PL na trzecim miejscu!

Digital Motorsports: MOTOGP.PL na trzecim miejscu!


W warszawskim New Meta Bar odbyła się pierwsza edycja zawodów dla dziennikarzy w simracingu na samochodowym symulatorze Assetto Corsa. Organizatorem wydarzenia było ESE Entertainment. MOTOGP.PL dostało zaproszenie i wywalczyliśmy tam trzecie miejsce!

W środę 16 września odbyła się pierwsza edycja Digital Motorsports dla dziennikarzy w simracingu. Uczestnicy mieli do dyspozycji w pełni profesjonalne stanowisko do gry oraz symulator Assetto Corsa. MOTOGP.PL dostało zaproszenie na wydarzenie i w naszym imieniu w zawodach wziął udział Mateusz Kapusta czyli Gucio1846 ze Szkopek Team, który jednocześnie był jednym z trzech gości specjalnych wydarzenia. Wraz z nim pojawili się również Kuba Brzeziński, który jest najlepszym polskim simracerem jeśli chodzi o samochody, a który pełnił rolę sędziego zawodów oraz pierwszy Polak w NBA – Cezary Trybański.

Kliknij, aby pominąć reklamy
Na co dzień Gucio ściga się na wirtualnych dwóch kółkach i nigdy nie miał do czynienia z simracingiem samochodowym tego typu. Mimo wszystko doświadczenie z eMotoGP bardzo się przydało i Mateusz bez problemu przeszedł przez eliminacje. W samej drabince dał radę zajść na tyle wysoko aby uzyskać dla MOTOGP.PL trzecie miejsce w zawodach!

Mateusz „Gucio1846” Kapusta (Szkopek Team, MOTOGP.PL): „To było niesamowite doświadczenie. Nigdy nie miałem okazji ścigać się w ten sposób i musze przyznać, że z takim sprzętem to jest nieziemska zabawa. Cieszę się z trzeciego miejsca, to chyba nie tak źle jak na pierwszy raz. Dziękuję ESE Entertainment za zaproszenie oraz redakcji MOTOGP.PL możliwość reprezentowania jej podczas zawodów. Mam nadzieję, że w następnej edycji ponownie się spotkamy, ale wtedy na pewno będę szybszy!”

Relację z tego wydarzenia prowadziła telewizja Gametoon. Kolejne takie wyzwanie odbędzie się w przyszłym roku.


Kliknij, aby pominąć reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 1,288 sek