Home / MotoGP / Prywatne testy Repsol Hondy w Brnie

Prywatne testy Repsol Hondy w Brnie

repsol+honda+brno+testy+motogpNa dziś zostały przeniesione pierwsze testy nowej maszyny Hondy RC213V w specyfikacji na rok 2015. Wczoraj rozpoczęły się prywatne, trzy dniowe testy Hondy w czeskim Brnie.

Kiepska pogoda, która towarzyszyła dwójce zawodników Repsol Honda na torze, nie pozwoliła Daniemu Pedrosie i Markowi Marquezowi na wyjazd na tor na nowym motocyklu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Obaj kierowcy zdążyli przetestować ustawienia deszczowe swoich obecnych wersji maszyn. Po południu pogoda poprawiła się i tor przesechł.

Na piątym zakręcie Marquez zaliczył upadek, tracąc panowanie nad przodem motocykla. Każdy z zawodników pokonał 49 okrążeń.

Testy potrwają do czwartku. Czasy nie zostały opublikowane przez Hondę.

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

komentarze 2

  1. Ladnie Honda w tym roku sie obłowi w zime beda spali spokojnie ale prawda taka ze sami na to zapracowali jako producent i team. Sa najlepsi czy sie ich lubi czy nie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
156 zapytań w 1,642 sek