Home / MotoGP / Przejazd zawodników po torze w Misano ku pamięci Marco Simoncelliego

Przejazd zawodników po torze w Misano ku pamięci Marco Simoncelliego

Zawodnicy wszystkich trzech klas serii MotoGP, aby uczcić pamięć po tragicznie zmarłym rok temu Marco Simoncellim, postanowili przejechać na rowerach jedno okrążenie toru w Misano. Włoch, który jeździł w zespole San Carlo Honda Gresini, na którego cześć nazwano tor w San Marino,  zmarł podczas tragicznego wypadku do jakiego doszło rok temu na malezyjskim torze w Sepang.

Podziękowania przy organizacji tego wydarzenia należą się dla firmy Teknobike Store-Riccione, która zapewniła rowery dla wszystkich zawodników oraz BMW za wypożyczenie kilku dodatkowych aut asekurujących jeźdźców.

 

Zdjęcie: bbc.co.uk

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Komentarze: 1

  1. brakuje mi Marco i jego walki na torze, oczywiscie wielkiej kudłatej czupryny i tego szczerego uśmiechu ze szczęścia że jest wśród najlepszych.
    Marco na zawsze z Nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 1,493 sek