Home / MotoGP / Quartararo i Martin z karami na Red Bull Ringu

Quartararo i Martin z karami na Red Bull Ringu

Pełen emocji – choć niekoniecznie wynikających z walki o pozycje – był sobotni Sprint przed GP Austrii. Dwóch zawodników zostało ukaranych, jednak sędziowie nie byli jednomyślni w obu przypadkach. Fabio Quartararo otrzymał od razu karę długiego okrążenia za kontakt z Lorenzo Savadorim. O wiele większe przewinienie popełnił Jorge Martin, ale czekał na ukaranie godziny.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Dopiero długo po wyścigu okazało się, że sędziowie również w przypadki Hiszpana dopatrzyli się nieprzepisowej jazdy. Za spowodowanie groźnej kolizji na pierwszym okrążeniu, w wyniku której – po efekcie domina – upadł Marco Bezzecchi, długie okrążenie w niedzielę – lub w kolejnym wyścigu w którym weźmie udział – będzie musiał wykonać Jorge Martin.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Wam też nie działa transmisja na polsatsport.pl? Godz. 11:00 nie mogę obejrzeć moto3 error 404 wszędzie:(.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
148 zapytań w 1,888 sek