Home / Gry / Wirtualne GP Hiszpanii już 3 maja. Dołączą Moto2 i Moto3

Wirtualne GP Hiszpanii już 3 maja. Dołączą Moto2 i Moto3

Organizatorzy MotoGP ogłosili kolejną, trzecią już rundę wyścigów esportowych Virtual Race. Otrzyma ona nazwę „Red Bull Virtual Grand Prix of Spain” i odbędzie się 3 maja – dokładnie w dzień, w który miała się odbyć „prawdziwa” runda grand prix na torze w Jerez de la Frontera. Nowością będą zmagania zawodników niższych klas.

Rywalizacja będzie miała nieco zmieniony system. Tym razem zaangażowane w nią będą zespoły. Każda ekipa MotoGP ma prawo wystawić jednego swojego zawodnika, z wyjątkiem Repsol Hondy, którzy jako mistrzowie, będą mieli braci Marquezów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W Moto2 i Moto3 ścigać się będzie po 10 zawodników, a prawo startu uzyskają ci, którzy w realnym GP Kataru uplasowali się na najwyższych pozycjach. Ściganie na torze Jerez będzie również oznaczało przejście na nową wersję gry – MotoGP 20, która to zadebiutowała na rynku w tym tygodniu. Tutaj możecie przeczytać naszą recenzję. Ponownie wyścig można będzie zobaczyć na oficjalnym kanale MotoGP w YouTube, jak i w wielu mediach (stacje telewizyjne, internet).

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
142 zapytań w 1,293 sek