Home / Gry / Steam Deck to świetna konsola do mobilnego grania w MotoGP i Ride (wideo z gameplay’em)

Steam Deck to świetna konsola do mobilnego grania w MotoGP i Ride (wideo z gameplay’em)

Jakiś czas temu informowaliśmy was, że zakup Nintendo Switch dla wyścigów to nie jest najlepszy pomysł. Choć sama konsola jest świetnym urządzeniem, to akurat na polu wyścigowym kompletnie sobie nie radzi. Cały czas szukaliśmy dobrej alternatywy dla kanapowego grania w gry motocyklowe lub podczas jakiegoś wypadu i w końcu znaleźliśmy najlepsze do tego urządzenie.

Steam Deck to konsola na której wygodnie i przyjemnie zagracie między innymi w MotoGP 23 i Ride 5. Jej moc w połączeniu z precyzyjnymi gałkami i triggerami pozwala na kręcenie całkiem przyzwoitych czasów, przy okazji ciesząc oko przyzwoitą grafiką. Oczywiście nadal stacjonarna konsola lub komputer sprawdzą się tu najlepiej, ale jeśli chodzi o mobilne granie w nasze ulubione wyścigi to Steam Deck jest najlepszą alternatywą. Więcej w materiale wideo w którym tłumaczymy dlaczego tak jest i pokazujemy jak wygląda wyścigowa rozgrywka na takiej konsoli.

Kliknij, aby pominąć reklamy

 

AUTOR: Gucio1846

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
131 zapytań w 1,340 sek