Home / WSBK / Honda w nowych barwach na Magny Cours

Honda w nowych barwach na Magny Cours

Dla zespołu Honda World Superbike Team, zbliżający się weekend będzie inny niż poprzednie wyścigowe weekendy tego sezonu. Stanie się tak nie tylko na fakt, że jest to już ostatnia runda tego sezonu, ale również ze względu na nową kolorystykę ich motocykli, którą zespół zaprezentuje na torze Magny Cours.

Zarówno Jonathan Rea jak i Hiroshi Aoyama będą walczyć na francuskim torze Magny Cours dosiadając motocykli marki Honda w nowej kolorystyce. Będzie ona taka sama, jak drogowa wersja Hondy Fireblades na rok 2013, która została zaprezentowana na wystawie motocykli Intermot w Niemczech.

Nowa grafika motocykli, będzie również zawierała naklejki imitujące reflektory, które będą obowiązywały w przyszłorocznych mistrzostwach World Superbike. Ma to również na celu pokazanie bliskiego pokrewieństwa maszyn wyścigowych z ich drogowymi odpowiednikami.

Ukazanie takiego malowania na motocyklach Hondy w serii Superbike, jest możliwe jedynie podczas tej ostatniej rundy. Wraz z przyjściem tytularnego sponsora na kolejny rok – jakim została PATA, Jonatan Rea oraz jego przyszłoroczny, nowy zespołowy kolega Leon Haslam, będą jeździli motocyklami w zupełnie innej kolorystyce.

„Podoba mi się ten nowy schemat malowania, zwłaszcza, że podkreśla się fakt, że ścigamy się na motocyklach produkcyjnych, które można kupić u lokalnych dealerów Hondy. Nasze są może trochę bardziej skomplikowane, ale powiązania na pewno istnieją.” – powiedział Jonathan Rea.

AUTOR: migal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
158 zapytań w 1,460 sek