Home / Inne / Wytypuj kolejność rundy WSBK i wygraj koszulkę MOTOSP.PL

Wytypuj kolejność rundy WSBK i wygraj koszulkę MOTOSP.PL

Liga Typerów

Rusza pierwsza w tym roku runda World Superbike i tym samym rozpoczynamy naszą Ligę Typerów w tej serii wyścigowej. Z tej okazji mamy małą niespodziankę – gracz, który w pierwszej rundzie w Australii zbierze największą ilość punktów, otrzyma naszą „firmową” koszulkę MOTOSP.PL. Przypominamy, że w tym roku w World Superbike typujemy oba wyścigi każdej rundy. O tym, o jakie nagrody rywalizujemy w trakcie całego sezonu, poinformujemy w jego dalszej części.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aby zagrać w Lidze Typerów 2014, trzeba mieć założone konto na portalu MOTOSP.PL (które jest jednocześnie kontem do Ligi jak i na forum). Należy też pamiętać, że konta zeszłoroczne są już nieaktywne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć nowe konto z tym samym loginem co wcześniej.

Runda World Superbike na Phillip Island zostanie rozegrana w nocy z soboty na niedzielę (22-23 lutego) – 1. wyścig o godzinie 2:00, a 2. – o 4:40. Typowanie każdego wyścigu jest zamykane na 5 minut przed jego rozpoczęciem! Oczywiście oba wyścigi można wytypować już wcześniej, w dowolnym momencie.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
142 zapytań w 1,391 sek