Home / Gry / eMotoGP Polish League: Korsarz_303 wraca do wygrywania

eMotoGP Polish League: Korsarz_303 wraca do wygrywania

Patryk Mytych na Suzuki odniósł kolejne zwycięstwo w eMotoGP Polish League, które rozgrywane jest pod patronatem Szkopek Team. Tym razem na torze najbliższym naszym sercom – w Brnie.

Tor w Brnie był jednym z najbardziej wyczekiwanym przez zawodników obiektem w polskich wirtualnych rozgrywkach. To był pierwszy tor na którym wszyscy uczestnicy zaczęli trenować w MotoGP 21, dzięki czemu TOP10 światowego rankingu jest wypełnione polskimi flagami w 80 procentach. To zwiastowało kawał dobrej rywalizacji w tej rundzie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na PlayStation 5 Pole Position wywalczył Patryk Mytych czyli Korsarz_303 i to właśnie ten zawodnik sięgnął po kolejne zwycięstwo w eMotoGP Polish League. Przypomnijmy, że w poprzednie rundzie zwycięską passę Patryka przerwał Jarek Jakubowski na Ducati, ale w Brnie wszystko wróciło do normy. Patryk wygrał wyścig ze sporą przewagą, choć o prowadzenie w wyścigu najpierw musiał się nieco postarać. Drugą pozycję zajął Michał Pilichowski na motocyklu Yamaha, który musiał uciekać przed Kubą Lotz na Suzuki, a który z kolei uzupełnił podium w wyścigu. Obaj zawodnicy zaliczyli naprawdę świetny występ i nadal pozostają w bezpośredniej walce o drugie i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej

Na PlayStation 4 zwycięstwo odniósł Amerykanin Pela1000, drugie miejsce zajął Malezyjczyk Pakos Ramos, natomiast podium uzupełnił Karol Czochralski, który nadal pozostaje w walce o mistrzostwo na PS4.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Partnerami eMotoGP Polish League są Szkopek TeamGucio1846ZerkeModularPrzedsiębiorstwo Budowlane Granit oraz Smartbau, natomiast patronami medialnymi są Gucio Racing, MOTOGP.PL oraz Ścigacz.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
142 zapytań w 1,296 sek