Home / Gry / Gucio Racing debiutuje w MotoGP eSport Championship

Gucio Racing debiutuje w MotoGP eSport Championship

Patryk Mytych i Łukasz Dąbrowski zaliczyli świetny debiut w zespole Gucio Racing, wskakując do czołówki mistrzostw świata.

Podczas pierwszej rundy MotoGP eSport Championship zawodnicy mieli do uzyskania możliwie najlepszy czas jadąc Yamahą Fabio Quartararo na torze Lusail w Katarze. Patryk Mytych znany jako Korsarz_27 oraz Łukasz Dąbrowski ścigający się pod nickiem Waszka_46 rozpoczęli światowe rozgrywki będąc w bardzo dobrej formie. Już w pierwszym dniu rywalizacji pokazali, że do samego końca będą liczyli się w walce o ścisłą czołówkę i tak też się stało. Patryk Mytych, aktualny mistrz eMotoGP Polish League zakończył rywalizację na 18 pozycji ogółem i 5 w kategorii PS5 co jest naprawdę wyśmienitym początkiem. Łukasz Dąbrowski natomiast wywalczył 55 miejsce ogółem i 16 wśród zawodników PS5. To są bardzo dobre wyniki biorąc pod uwagę ogromną liczbę startujących graczy. Obaj zawodnicy wykazywali się świetną współpracą między sobą co pozwoliło im łatwiej wspinać się w górę rankingu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kolejna runda rozpocznie się 17 marca. Przed zawodnikami jednak trudne zadanie, gdyż jeśli organizatorzy niczego nie zmienią, gracze będą ścigali się w kategorii 500cc, a tamte motocykle już nie prowadzą się tak łatwo. Gucio1846, Korsarz_27 i Waszka_46 wierzą jednak, że uzyskanie naprawdę dobrego wyniku będzie w ich zasięgu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 1,373 sek