Home / Gry / Gucio w TOP5 na świecie na koniec rozgrywek AMA Init eSports!

Gucio w TOP5 na świecie na koniec rozgrywek AMA Init eSports!

Zakończyła się pierwsza edycja motocyklowych, esportowych rozgrywek na licencji American Motorcyclist Association. Nasz reprezentant Mateusz Kapusta zajął piąte miejsce na świecie w generalce na koniec sezonu.

AMA Init eSports to rozgrywki na amerykańskiej licencji wyścigowej w grze RiMS Racing. Oczywiście amerykanie stworzyli zawody, ale otworzyli się na uczestników z całego świata. AMA Init eSports to siedem rund w których zawodnicy walczyli na wirtualnych torach o możliwie jak najlepszy czas przejazdu. Czasy ze wszystkich rund sumowały się na koniec i według tego gracze zajmowali odpowiednie miejsca w klasyfikacji generalnej. Ostatnia runda odbyła się na torze Laguna Seca, a zawodnicy mieli do dyspozycji BMW M1000RR. Mateusz „Gucio1846” Kapusta, który wziął udział w rozgrywkach dzięki Szkopek Team, zajął w tej rundzie 3 miejsce co było jego najlepszym wynikiem (do drugiego miejsca stracił zaledwie 0.020 sek!). Ten rezultat pozwolił mu na utrzymanie świetnej 5 pozycji w światowej klasyfikacji generalnej.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Mateusz „Gucio1846” Kapusta (NewTec): „Jestem niesamowicie zadowolony z wyniku. RiMS Racing to trudna gra, trudniejsza niż MotoGP, więc TOP5 na świecie przy tak wysokim poziomie rywalizacji i w moim przypadku ciągłym przestawianiu się z jednego modelu jazdy w drugi (w tym czasie jeździłem również w rozgrywkach MotoGP w których motocykl prowadzi się zupełnie inaczej), jest dla mnie jak zwycięstwo. Jakby nie patrzeć – nadal jestem piątym zawodnikiem na świecie w wirtualnych wyścigach motocyklowych, więc jest się z czego cieszyć. Dziękuję Szkopek Team za możliwość startu w AMA Init eSports. Teraz nie zwalniam tempa i wraz z NewTec skupię się na kolejnych podbojach simracingowych i to nie tylko na wirtualnych dwóch kółkach. Trzymajcie kciuki!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
149 zapytań w 1,185 sek