Home / Gry / Kapusta i Milanowski łączą siły! Powstaje „Saisoku Team”!

Kapusta i Milanowski łączą siły! Powstaje „Saisoku Team”!

Mateusz „Gucio1846” Kapusta oraz Krystian „Krycho23” Milanowski od teraz tworzą pierwszy polski zespół startujący w eSport MotoGP Championship! Nasi gracze wspólnie powalczą o najlepsze miejsca w tegorocznych mistrzostwach.

Tegoroczne zawody eSport MotoGP Championship nabierają coraz większego rozpędu. Pierwsza runda eliminacyjna rozpocznie się już 5 marca. Przybywa także zainteresowanych wzięciem udziału w mistrzostwach, wśród nich jest również wielu graczy z Polski. Nasz najszybszy gracz Mateusz Kapusta postanowił iść o krok dalej i założył zespół „Saisoku Team” (z japońskiego saisoku oznacza najszybszy), którego celem jest wspólna praca nad poprawą wyników polskich graczy na wirtualnej wyścigowej arenie międzynarodowej.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Mateusz „Gucio1846” Kapusta: „Cieszę się, że Krystian Milanowski dołączył do zespołu. W kategorii PlayStation 4, zaraz po mnie był zdecydowanie najszybszym z polskich graczy, a w tym roku rozwinął się jeszcze bardziej. Generalnie ma ogromny potencjał żeby włączyć się do walki o wyjście z eliminacji. Myślę, że wspólnymi siłami uda nam się poprawić nasze wyniki. Będziemy się wzajemnie nakręcać, wspólnie pracować nad dopracowaniem ustawień motocykli i wymieniać wieloma innymi cennymi wskazówkami. Mam nadzieję, że za nami pójdzie więcej polskich graczy w kolejnych latach i będziemy na równym poziomie z najlepszymi Włochami i Hiszpanami. Nie jest powiedziane, że to będzie zespół dwuosobowy. Jeżeli pojawi się kolejna szybka osoba, która będzie w stanie coś wnieść do zespołu, będę na to otwarty.”

Krystian „Krycho23” Milanowski: „Cieszę się z dołączenia do zespołu, ponieważ moja gra w MotoGP jest ograniczona brakiem dużej ilości czasu, więc z pomocą zawsze będzie nieco łatwiej. Nigdy nie sądziłem, że z tego może być coś więcej, ale okazuje się że pomimo utrudnień, podobnie jak Mateusz udaje mi się wykręcać przyzwoite czasy okrążeń, przynajmniej jak na nasz polski poziom, ale cel jest zawsze jeden – starać się być coraz szybszym, poprawiać się z okrążenia na okrążenie i mam nadzieję, że wspólnie uda nam się szybko osiągnąć ten cel.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Gucio1846

komentarze 2

  1. trzymam kciuki Panowie,dajcie ognia w tym sezonie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
153 zapytań w 1,362 sek