Home / Gry / Mateusz Kapusta ze Szkopek Team wystartuje w wirtualnych zawodach crossowych!

Mateusz Kapusta ze Szkopek Team wystartuje w wirtualnych zawodach crossowych!

Gucio1846 znany ze startów w MotoGP eSport Championship podjął nowe wirtualne wyzwanie. Dąbrowianin wystartuje w eliminacjach do eSX eSport Championship presented by YAMAHA.

Nie od dziś wiadomo, że Mateusz Kapusta uwielbia gry wyścigowe i choć jego główną esportową działką jest MotoGP to podejmuje się różnych wirtualnych wyzwań. Jednym z nich jest wzięcie udziału w eSX eSport Championship presented by YAMAHA, czyli wyścigach motocykli crossowych w grze Monster Energy Supercross 4, przygotowanej przez firmę Milestone (seria MotoGP). Zawody składają się z trzech rund eliminacyjnych w której każdy z graczy walczy o jak najlepszy czas, podobnie jak w MotoGP eSport Championship. Dla Gucia, który na co dzień w barwach Szkopek Teamu ściga się wirtualnymi dwukołowymi demonami prędkości, to będzie trudne wyzwanie, ale podejmuje je z radością i optymizmem w kwestii wyników.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Mateusz Kapusta: „Kocham MotoGP i kocham wyścigi rozgrywane na asfalcie, dlatego próba startów w zawodach motocykli crossowych będzie dla mnie bardzo dużym wyzwaniem. O ile wiem na co mnie stać w przypadku MotoGP, o tyle tutaj zdaję sobie sprawę, że rywale i zapewne miłośnicy piachu i błota nie pozostawią na mnie suchej nitki. Mimo to chcę sprawdzić samego siebie i totalnie spontanicznie pościgać się trochę crossami. Myślę, że TOP200 na świecie będzie realne, ale będę starał się porwać na coś więcej do czego zawsze inspiruje mnie Paweł Szkopek. Na pierwszym miejscu stawiam jednak dobrą zabawę i zebranie nowego gamingowego doświadczenia.”

 

Kliknij, aby pominąć reklamy

Mateusz pozostaje coraz bardziej otwarty na nowe wirtualne wyzwania, jednak podkreśla, że cały czas na pierwszym miejscu stawia MotoGP, w związku z którym będzie miał wkrótce coś nowego do ogłoszenia.

Jeśli nie widzieliście jeszcze polskiej reklamy gry MotoGP 21 z udziałem naszego czołowego gracza esportowego, wideo znajduje się poniżej:

Informacja prasowa

AUTOR: Redakcja

Komentarze: 1

  1. śmieszne że pisał to sam Gucio

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 1,315 sek