Home / Gry / Polacy na kończą czwartą rundę MotoGP eSport Championship

Polacy na kończą czwartą rundę MotoGP eSport Championship


Na PlayStation polscy zawodnicy bardzo dobrze poradzili sobie na koniec czwartego online challenge w ramach mistrzostw świata eMotoGP.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Podczas czwartej rundy MotoGP eSport Championship zawodnicy walczyli o najlepszy czas na torze Austin w Texasie, mając do swojej dyspozycji wirtualną Hondę Marca Marqueza. Najliczniejsza grupa polskich zawodników jak zwykle była w kategorii PlayStation. Tym razem najszybszym z nich był Mateusz Kapusta ze Szkopek Team, który zajął 25 miejsce ogólnie i osiągnął TOP5 w kategorii PS5. Na 42 miejscu uplasował się Krystian Milanowski, a dwie pozycje dalej Łukasz Dąbrowski. Aktualny mistrz eMotoGP Polish League – Patryk Mytych – zajął dopiero 51 miejsce.

Przypomnijmy że w jednej takiej rundzie bierze udział kilkaset osób z całego świata, więc dostanie się nawet do TOP50 to walka o tysięczne setne sekundy. Mimo świetnych wyników wszystkich polskich graczy, żaden nie zdołał przejść do dalszego etapu. Konkurencja jest ogromna, a dalej przechodzi zaledwie garstka. Z roku na rok wygląda to jednak coraz lepiej, więc miejmy nadzieję że w następnym sezonie co najmniej kilku z naszych dostanie się do TOP20. Ostatnimi którzy tego dokonali byli Mateusz Kapusta (11 miejsce w 2017 roku) i Patryk Mytych (13 w 2020 roku).

Komentarze: 1

  1. Nic nie piszecie o xKamilX_27, który zajął 9 miejsce w Europie i przeszedł do kolejnego etapu. Startuje na Xbox, ale warto chyba napisać? No chyba, że po prostu nie wiadomo kto to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 1,284 sek