Home / Gry / VARBOS Polish League wstrząśnie wyścigową sceną esportową!

VARBOS Polish League wstrząśnie wyścigową sceną esportową!

Zimowe wirtualne ściganie wraca do żywych. Dzięki funkcji cross play w MotoGP 22, użytkownicy zarówno PlayStation 4 i 5 będą mogli wziąć udział w wirtualnych zawodach MotoGP, a zwycięzca całego cyklu zgarnie między innymi hulajnogę elektryczną o wartości 400 euro!

Stale pojawiają się kolejne osoby i firmy, które dostrzegają ogromny potencjał jaki drzemie w esporcie. Firma VARBOS zajmująca się dystrybucją rowerów oraz hulajnóg elektrycznych na terenie Irlandii jest jedną z nich i to właśnie dzięki niej żądni emocji gracze eMotoGP znowu pościgają się wirtualnymi motocyklami! Sytuacja jest lepsza niż kiedykolwiek, bowiem teraz użytkownicy PlayStation 4 i PlayStation 5, będą mogli wziąć udział w wyścigach dzięki wprowadzeniu funkcji cross play w grze MotoGP 22. Ściganie rozpocznie się w możliwie najlepszym okresie czyli w listopadzie i zakończy w styczniu wypełniając nudne zimowe wieczory świetną rozrywką i niezapomnianymi emocjami.

Jak będzie przebiegać rywalizacja? Niestety pojemność lobby w samej grze jest ograniczona, dlatego 30 października odbędą się eliminacje na torze Mugello, które pozwolą wyłonić 14 najszybszych graczy, którzy będą walczyć w pełnym sezonie składającym się z 12 rund o główną nagrodę jaką jest hulajnoga elektryczna od firmy VARBOS. Wyścigi poprzedzą 15-minutowe kwalifikacje, a główne zmagania rozegrają się na dystansie 50% pełnego wyścigu. Naturalnie każda runda będzie stremowana w serwisie YouTube wraz z komentarzem Mateusza „Gucio1846” Kapusty.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kolejne lata pokazują, że zainteresowanie eMotoGP w Polsce stale rośnie, dlatego mamy nadzieję, że dzięki funkcji cross play swoich sił spróbują również osoby, które dotychczas nie miały technicznej możliwości wzięcia udziały w lidze z powodu braku konsoli PlayStation 5. Dodatkowo pamiętajmy, że same zawody to nie tylko zabawa, rywalizacja między naszymi graczami oraz walka o główną nagrodę, ale także świetny trening przygotowawczy do nadchodzących mistrzostw świata eMotoGP 2023. Najwyższa pora wprowadzić polskie flagi na szczyty wszelkich rankingów światowych!

Zapraszamy do wzięcia udziału w VARBOS Polish League oraz śledzenia zmagań pod tymi linkami:

https://www.facebook.com/Varbospolishleague

https://www.facebook.com/Gucio1846

Zapisy do ligi odbywają się poprzez napisanie wiadomości na stronie Mateusz „Gucio1846” Kapusta lub VARBOS Polish League na Facebooku.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 1,334 sek