Home / Artykuły / Bridgestone wprowadza nową oponę sportową – BATTLAX HYPERSPORT S23

Bridgestone wprowadza nową oponę sportową – BATTLAX HYPERSPORT S23

Nowa opona BATTLAX HYPERSPORT S23 to sportowa opona radialna do motocykli przeznaczona do użytku ulicznego, spełniająca wymagania dynamicznie rozwijających się współczesnych motocykli sportowych. Jest to najnowszy produkt w gamie motocyklowych opon klasy premium Bridgestone, gwarantujący doskonałe osiągi na mokrej i suchej nawierzchni dzięki zastosowaniu innowacyjnej mieszanki oraz ulepszonego wzoru bieżnika.

Bridgestone ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowej opony radialnej do motocykli przeznaczonej do użytku ulicznego – BATTLAX HYPERSPORT S23. Opona ta będzie dostępna w sprzedaży od stycznia 2024 roku.

Jest to najnowszy produkt w gamie motocyklowych opon klasy premium BATTLAX, która w tym roku obchodzi swoje 40-lecie. Opona oferuje szereg ulepszeń w porównaniu do poprzedniego modelu, oferując zwiększoną przyczepność podczas jazdy na torze czy na krętych, górskich drogach.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Opona BATTLAX HYPERSPORT S23 wykorzystuje innowacyjną mieszankę na krawędzi obszaru styku, co zapewnia lepszy kontakt z nawierzchnią przy dużym złożeniu motocykla i optymalną przyczepność podczas pokonywania zakrętów. Dzięki temu kierowca może wejść na wyższy poziom sportowej jazdy.

Udoskonalony wzór bieżnika z zastosowaniem technologii Pulse Groove wpływa na lepsze osiągi nawet w trudnych warunkach drogowych czy podczas deszczu, oferując kierowcom większą przyczepność, precyzyjne prowadzenie i co kluczowe – zwiększoną pewność siebie.

Wprowadzając na rynek produkty takie jak opony motocyklowe z serii BATTLAX, Bridgestone aktywnie angażuje się w rozwój bezpiecznej i ekscytującej kultury jazdy motocyklowej. Poprzez te działania firma realizuje następujące wartości – „Emocje: wnoszenie radości i optymizmu w świecie mobilności” oraz „Ułatwienia: dążenie do zapewnienia komfortu i spokoju ducha w życiu związanym z mobilnością”, stanowiące część zobowiązania korporacyjnego „Bridgestone E8 Commitment”.

Źródło: informacja prasowa Bridgestone

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
142 zapytań w 1,614 sek