Home / Artykuły / Poznaj możliwości finansowania elektrycznego Audi

Poznaj możliwości finansowania elektrycznego Audi

Poszukujesz nowego samochodu, który nie tylko spełni Twoje oczekiwania pod względem ekologicznym, ale także zapewni niezapomniane wrażenia z jazdy? Elektryczne modele Audi to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki różnorodnym możliwościom finansowania oferowanym przez Volkswagen Financial Services, posiadanie swojego wymarzonego Audi staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Określając swój miesięczny budżet na nowy samochód, możesz sprawdzić możliwości finansowania konkretnego modelu Audi. Bez względu na to, czy interesuje Cię leasing czy kredyt, Volkswagen Financial Services oferuje rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji.

Elektryczne Audi, takie jak e-tron GT, RS e-tron GT, Q4 e-tron czy Q8 e-tron, to samochody, które przyciągają uwagę swoim majestatycznym wyglądem i zaawansowaną technologią. Mając na uwadze aspekty ekologiczne, producent zadbał także o niezawodność i solidność każdego z modeli.

Finansowanie JAK ABONAMENT

Jako właściciel firmy, możesz skorzystać z finansowania JAK ABONAMENT, czyli Audi Perfect Lease, który umożliwia użytkowanie nowego Audi nawet bez konieczności wykładania własnych środków na opłatę początkową. Elastyczność tego rozwiązania pozwala na zmniejszenie miesięcznej raty poprzez wniesienie opłaty początkowej, jednak nie jest to warunek konieczny do zawarcia umowy. Rata jest na atrakcyjnie niskim poziomie, ponieważ w trakcie finansowania spłacasz tylko szacowany spadek wartości pojazdu.

Leasing KLASYCZNY

Jeśli zależy Ci na niskich kosztach całkowitych finansowania, warto rozważyć tradycyjny leasing, w którym spłacasz całkowitą wartość umowy przez okres trwania umowy, a następnie masz możliwość wykupienia auta już od 1% jego wartości.

Kompleksowy NAJEM

Dla tych, którzy cenią sobie komfort użytkowania samochodu, Volkswagen Financial Services oferuje kompleksowy najem Audi, w ramach którego w jednej opłacie miesięcznej zawarte są wszelkie niezbędne usługi, takie jak serwis, ubezpieczenie, assistance czy auto zastępcze.

W celu uzyskania kompleksowej pomocy w elektryfikacji flot samochodowych, warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów Emobility. Zajmują się oni nie tylko dobraniem odpowiednich samochodów elektrycznych, ale również oferują kompletną infrastrukturę do ładowania oraz usługi raportowania i optymalizacji kosztów e-floty.

Finansowanie elektrycznych modeli Audi przez Volkswagen Financial Services to gwarancja dostosowania oferty do Twoich potrzeb i preferencji. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem firmy czy klientem indywidualnym, znajdziesz tutaj rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się nowoczesnym i ekologicznym samochodem Audi bez zbędnych trudności finansowych. Teraz jest najlepszy czas, by dołączyć do przyszłości elektromobilności z Audi! Elektryczne Audi w odpowiednim finansowaniu dopasują do Twoich potrzeb specjaliści Volkswagen Financial Services, numeru 1 w finansowaniu samochodów osobowych*.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

Źródło: artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
137 zapytań w 1,635 sek