Home / Artykuły / Sprawdź ratę leasingu SEAT-a i CUPRY

Sprawdź ratę leasingu SEAT-a i CUPRY

Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem nowego samochodu dla swojej firmy, to leasing może być dla Ciebie korzystną opcją. Zwłaszcza, jeśli interesuje Cię marka SEAT lub CUPRA. Dlaczego? Ponieważ w leasingu aut proponowanym przez Volkswagen Financial Services masz możliwość korzystania z nowego auta, płacąc jedynie niską ratę, a na koniec umowy decydujesz, czy chcesz je wykupić czy wymienić na kolejny model.

Tradycyjny leasing aut może wydawać się zbyt kosztowny ze względu na wysokie raty. Ale co, jeśli powiem Ci, że istnieje opcja, która pozwala Ci płacić jedynie za utratę wartości samochodu w czasie trwania umowy? To właśnie leasing JAK ABONAMENT, który oferuje SEAT i CUPRA.

Dzięki temu rozwiązaniu, co kilka lat możesz wymieniać auto na nowe lub je wykupić po zakończeniu umowy. Umowę zawierasz na 3 lub 4 lata, a potem wybierasz kolejnego SEAT-a. W ten sposób zawsze możesz cieszyć się nowym samochodem, a decyzję o dalszym użytkowaniu lub wykupie podejmujesz na końcu umowy. Sprawdź kalkulator leasingu i oblicz ratę.

Korzyści dla Ciebie

Niskie raty: Ponieważ płacisz jedynie za utratę wartości auta w finansowaniu, raty są znacznie niższe niż w tradycyjnym leasingu.

Swoboda decyzji: Po zakończeniu umowy masz możliwość wykupienia auta lub zwrotu i wyboru kolejnego modelu w ramach kolejnej umowy.

Dopasowanie raty: Możesz ustalić okres spłaty, roczny limit kilometrów oraz opłatę wstępną, dopasowując ratę do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Leasing KLASYCZNY

Jeśli preferujesz dłuższy okres użytkowania samochodu, tradycyjny leasing KLASYCZNY może być dla Ciebie odpowiednią opcją. Tutaj spłacasz całą wartość auta, co pozwala Ci swobodnie nim dysponować po zakończeniu umowy.

Jeśli interesuje Cię konkretny model, np. SEAT Arona, warto sprawdzić ofertę leasingu KLASYCZNEGO. To opcja, która pozwala na korzystne warunki finansowania tego konkretnego modelu.

Jeśli chcesz mieć nowego SEAT-a lub CUPRĘ w firmie, leasing może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zdecyduj, czy wolisz płacić niższe raty w leasingu JAK ABONAMENT czy preferujesz tradycyjny leasing KLASYCZNY. W każdym przypadku możesz cieszyć się nowym samochodem na raty i elastycznością finansową. Wybór należy do Ciebie!

Źródło: artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 1,782 sek