Home / Artykuły / Oblicz ratę leasingu nowego auta z grupy Volkswagena

Oblicz ratę leasingu nowego auta z grupy Volkswagena

Planując zakup nowego samochodu, warto skorzystać z możliwości, jakie oferuje Volkswagen Financial Services. Dzięki innowacyjnemu kalkulatorowi leasingu możesz dopasować ofertę finansową do swoich potrzeb i budżetu, zapewniając sobie satysfakcję z doskonale dopasowanej umowy leasingowej.

Dzięki kalkulatorowi leasingu możesz szybko i wygodnie dobrać formę finansowania, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię leasing JAK ABONAMENT czy tradycyjny leasing KLASYCZNY, Volkswagen Financial Services zapewnia bogaty wybór produktów finansowych, które umożliwiają elastyczne dostosowanie raty leasingowej do Twojego budżetu. Poznaj kalkulatory leasingu auta.

Różnice między Leasingiem JAK ABONAMENT a Leasingiem KLASYCZNYM

  • Miesięczna rata: W leasingu JAK ABONAMENT płacone raty są zazwyczaj niż w przypadku leasingu KLASYCZNEGO, ponieważ pokrywają jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu w czasie finansowania. W leasingu KLASYCZNYM spłacasz cała wartość pojazdu.
  • Opcja wykupu: Zarówno w leasingu JAK ABONAMENT, jak i KLASYCZNYM masz możliwość wykupu pojazdu po zakończeniu umowy, jednak w przypadku leasingu JAK ABONAMENT nie jest to obligatoryjne a opłata będzie proporcjonalna do przewidywanej utraty wartości samochodu.
  • Elastyczność umowy: Leasing JAK ABONAMENT daje większą elastyczność, umożliwiając zamianę pojazdu po zakończeniu umowy na nowy z kolejnym finansowaniem lub wykupienie dotychczasowego auta, co czyni go atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób, które lubią mieć możliwość częstych zmian samochodu.

Korzyści Leasingu JAK ABONAMENT

Możliwość wyboru niższych rat leasingowych pozwala na elastyczne zarządzanie budżetem, zachowując jednocześnie dostęp do lepiej wyposażonych pojazdów. Po zakończeniu umowy leasingowej masz możliwość wykupienia samochodu na własność lub zwrotu z możliwością wyboru nowego modelu z kolejnym finansowaniem, co zapewnia pełną swobodę decyzji. Opłata początkowa oraz miesięczna rata leasingowa mogą być traktowane jako koszt uzyskania przychodu dla Twojej firmy, co pozytywnie wpływa na jej bilans finansowy.

Leasing KLASYCZNY dla tradycjonalistów

Jeśli preferujesz tradycyjne podejście do finansowania samochodu, leasing KLASYCZNY oferuje dłuższy okres spłaty, opłatę wstępną oraz możliwość wykupienia auta po zakończeniu umowy. To sprawdzona i solidna forma finansowania, która nadal cieszy się uznaniem wśród wielu firm.

Korzystając z kalkulatora leasingu Volkswagen Financial Services, możesz szybko i sprawnie obliczyć ratę leasingową dla wybranego modelu samochodu, dostosowując ją do swoich preferencji i potrzeb. Dzięki elastycznym opcjom finansowym oraz wsparciu ekspertów z salonu, możesz mieć pewność, że Twoja decyzja będzie dobrze przemyślana i satysfakcjonująca. Odkryj nowe możliwości dzięki Volkswagen Financial Services, numerowi 1 w finansowaniu samochodów, i ciesz się swoim nowym autem z pełnym komfortem i bezpieczeństwem finansowym*.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

Źródło: artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
149 zapytań w 1,698 sek