Home / Artykuły / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Francji

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Francji

Wspaniałą walkę między Jorge Martinem, Markiem Marquezem i Francesco Bagnaią obserwowaliśmy w wyścigu MotoGP o GP Francji na torze Le Mans. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika, a kto jest jego największym rozczarowaniem tegorocznego wyścigu?

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Rozumiem że można lubić bądź nie lubić jakiegoś zawodnika ale zaznaczać, że MM93 był rozczarowaniem wyścigu to już chyba jakaś choroba :D

    • To taka choroba tego portalu… (takiego fajnego doktora im zniszczył).

    • Oni po prostu wymagają, aby nawet startują z ostatniej pozycji był pierwszy, przyznają tym, że nawet według nich ma większe umiejętności niż ktokolwiek inny w historii tego sportu:)

  2. To tak jak w piątek przeszkadzał dzwięk silników i nie słyszeli komentatorów dla mnie było ok a A.B nie powinien w to ingerować jak jest transmisja zawsze podgłaszam żeby słyszeć silnik posłuchał się tych co jeżdżą skuterami i stoperami w uszach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
166 zapytań w 2,106 sek