Home / Inne / 21. pozycja startowa Milana Pawelca w Red Bull Rookies Cup we Francji

21. pozycja startowa Milana Pawelca w Red Bull Rookies Cup we Francji

Milan Pawelec po kontuzji i złamaniu kości dłoni, błyskawicznie powrócił do ścigania. Polski zawodnik, który w ostatniej chwili został dopuszczony do weekendu Red Bull Rookies Cup we Francji, wziął dziś udział w dwóch treningach i sesji kwalifikacyjnej, którą zakończył na 21. pozycji. W 1. treningu zajął 14., a w 2. treningu – 17. miejsce.

W sobotę i niedzielę czekają Milana Pawelca dwa wyścigi. Będzie to jego oficjalny debiut w tej serii, ponieważ w pierwszej rundzie sezonu w Jerez doznał wspomnianej wyżej kontuzji już w kwalifikacjach i nie było mu dane pojawić się w wyścigach. Sobotni wyścig rozegrany zostanie o 17:00, a niedzielny już o 8:45.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
135 zapytań w 1,704 sek