Home / Inne / BMW G310R CUP – kolejna szansa dla młodych zawodników

BMW G310R CUP – kolejna szansa dla młodych zawodników

Ruszyły zapisy do udziału w serii wyścigów motocyklowych BMW G310R CUP 2018. Zawodnicy startują na motocyklach BMW G310R, w pełni przygotowanych do zawodów. W ramach cyklu odbędzie się 12-14 wyścigów, w 6-7 rundach. Zawodnicy będą mogli poczuć sporą dawkę adrenaliny na torach w Polsce, Węgrzech oraz Czechach. Do udziału zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zdobyć umiejętności lub doszkolić swoją technikę jazdy na torze oraz zawodników, którzy posiadają licencję wyścigową. Przewidywana liczba zawodników: 25.

Dla zainteresowanych, u dilera możliwość zakupu pakietu podstawowego w czego skład wchodzą: motocykl BMWG310R, dodatkowy komplet opon wyścigowych do użytku wyłącznie na torze, zestaw setów (podnóżki, kierownica), komplet osłon, profesjonalny wydech, reklama na motocyklu (5 stałych sponsorów oraz 5 własnych), catering, zestaw koszulek dla swojego Teamu, 1 trening przed rozpoczęciem sezonu z przeznaczeniem na wylosowanie , oraz dotarcie motocykli (21-22.04 Steel Ring Třinec).

Kliknij, aby pominąć reklamy

Nagrody:

I Miejsce  Skuter elektryczny BMW C Evolution lub Motocykl BMW GS310
II Miejsce  Kombinezon BMW z poduszką powietrzną lub bez
III Miejsce  Elektryczny rower BMW
IV Miejsce  Skrzynka narzędziowa Proline
V Miejsce  Kask i rękawiczki BMW
VI Miejsce  Torba upominkowa od BMW Sikora

Nagrody dla zawodników są podzielone oraz przyznawane według dwóch kryteriów: posiadania licencji lub jej braku oraz zajętego miejsca w klasyfikacji generalnej. Zawodnicy rozpoczynający sezon 2018 bez licencji wyścigowej mogą wystartować z licencją wyścigową w sezonie 2019. System EVS oraz silnik są plombowane, serwis lub wymiana jest możliwa tylko u organizatora. Istnieje możliwość wymiany przednich sprężyn oraz tylnego zawieszenia odpłatnie u organizatora.

Kalendarz:

1. Runda   25.05-27.05    Polska,  Tor Poznań
2. Runda   23.06-24.06    Czechy, Steel Ring Třinec
3. Runda   13.07-15.07    Polska,  Tor Poznań
4. Runda   10.08-12.08    Polska,  Tor Poznań
5. Runda              15.08    Polska,  Silesia Ring
6. Runda   15.09-16.09    Czechy, Steel Ring Třinec
7. Runda   29.06-01.07    Węgry,   Pannónia Ring (opcjonalnie)
*Terminy oraz niektóre lokalizacje mogą ulec zmianie.

Patronatem Pucharu BMW G310R jest Team BMW Sikora Motorsport oraz czołowi zawodnicy z klas Superbike i Superstock Mistrzostw Polski i Alpe Adria. Regulamin wyścigu jest zbieżny z wymogami Polskiego Związku Motorowego.* Zapisy oraz zapytania proszę kierować do organizatora na adres: [email protected]

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Kuba Owsianowski

Komentarze: 1

  1. Zdaje się że to będą pierwsze zawody na Silesia Ring :)

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
152 zapytań w 1,375 sek