Home / Inne / Voltcom Crescent Suzuki na treningach GRANDys duo na Pannoniaring

Voltcom Crescent Suzuki na treningach GRANDys duo na Pannoniaring

Laverty

Zawodnicy Voltcom Crescent Suzuki, Eugene Laverty i Alex Lowes pod koniec sierpnia zagoszczą na treningach GRANDys duo na Pannoniaring. Razem z instruktorami GRANDys duo w dniach 26-27 sierpnia będą dzielić się swoją wiedzą z uczestnikami szkolenia.

Laverty i Lowes oraz manager zespołu, Paul Denning przywiozą na węgierski tor swoje Suzuki GSX-R 1000 i razem z Andy Meklau przez dwa dni będą uczestniczyć w imprezie, która współorganizowana jest przez Suzuki Motor Poland oraz oddziały Suzuki w Austrii i na Węgrzech. Doświadczeni zawodnicy, którzy mają na swoim koncie zwycięstwa i liczne podia mistrzostw Świata Superbike będą nie tylko uczyć, ale też przewozić po torze szczęśliwców na specjalnie przygotowanych Suzuki GSX-R 1000. Na paddocku będzie można też spotkać drogową replikę Suzuki GSX-R 1000 w tegorocznych barwach Voltcom Crescent Suzuki. Na terenie toru będą też czekać inne atrakcje i niespodzianki.

Tor Pannoniaring, który razem z GRANDys duo jest partnerem Voltcom Crescent Suzuki, położony jest około 200 kilometrów na zachód od Budapesztu i 130 kilometrów od Wiednia. Składa się z 18 technicznych zakrętów, a jego długość to 4740 metrów. Prosta startowa liczy 700 metrów.

Zawodnicy Voltcom Crescent Suzuki zaraz po wizycie na treningach GRANDys duo udadzą się do Jerez, gdzie 7 września odbędzie się kolejna runda eni FIM Superbike World Championship.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Osoby zainteresowane udziałem w imprezie znajdą wszystkie potrzebne informacje na stronie www.grandysduo.com

Eugene Laverty:

“Nigdy nie jeździłem na Pannonia-ring, ale w 2001 odwiedziłem ten tor, aby obejrzeć moich starszych braci Michaela i Johna jeżdżących w Mistrzostwach Europy. To jest fantastyczny tor i już się nie mogę doczekać aby po nim pojeździć. Zawsze sprawia mi dużą radość przekazywanie mojej wiedzy innym kierowcom, którzy jej potrzebują, dlatego na pewno będzie to ciekawe doświadczenie dla wszystkich zaangażowanych.”

Alex Lowes:

“Czekam z niecierpliwością na imprezę organizowana przez GRANDys duo. Nigdy wcześniej nie byłem na Węgrzech, a tor wygląda na imponujący. Fajnie będzie znów pojeździć na Suzuki, nauczyć się nowego toru, oraz pomóc uczestnikom podnieść ich umiejętności. To także świetna okazja do spędzenia czasu z zespołem GRANDys duo, oraz podziękowania im za ich wsparcie podczas tego sezonu.”

Andy Meklau:

“ Od wielu lat razem z GRANDys duo staramy się przekazywać wiedzę motocyklistom. Cieszę się, że w weekend na Pannoniaring dołączą do nas Alex i Eugene.  Wszyscy stawaliśmy na podium WSBK, dlatego liczę, że jazda z nami po torze będzie wielkim doświadczeniem dla uczestników treningów GRANDys duo. Mam nadzieję, że każdy obecny na treningach zapamięta tą imprezę na lata i będzie chciał tutaj wrócić. ”

Jacek Grandys :

“Bardzo się cieszę, że Eugene i Alex oraz zespół Voltcom Crescent Suzuki odwiedzą naszą imprezę. Jest to kolejny etap naszej współpracy, ale przede wszystkim niepowtarzalna szansa dla kibiców ze środkowej Europy, spotkania z czołowymi zawodnikami WSBK. Trening pod okiem tak doskonałych zawodników będzie z pewnością wspaniałym przeżyciem i wielkim doświadczeniem. Z naszej strony mogę obiecać wiele atrakcji i niezapomniany weekend!”

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
123 zapytań w 1,099 sek