Home / IDM / Wieczorkiewicz głodny ścigania przed rundą na Red Bull Ringu

Wieczorkiewicz głodny ścigania przed rundą na Red Bull Ringu

Po niespełna dwutygodniowej przerwie do ścigania wraca seria IDM. Tym razem zagości ona na znanym z kalendarza MotoGP torze Red Bull Ring. Dla Wojciecha Wieczorkiewicza będzie to okazja, aby zrekompensować sobie średnio udaną rundę w Schleizu i wrócić do zdobywania punktów. 

Nie będzie to jednak łatwe zadanie, gdyż po raz kolejny Poznaniak będzie musiał nauczyć się nowego dla siebie obiektu, którego charakterystyka dość mocno różni się od poprzednich torów. W nauce najprawdopodobniej nie będzie pomagać pogoda, ponieważ na cały weekend prognozowane są opady deszczu.

“Będzie to mój pierwszy raz na Red Bull Ringu, podobnie jak na większości obiektów w kalendarzu. Jest to to bardzo szybki tor i na pewno nastawiam się tutaj na walkę. Liczę, że uda mi się odbić po Schleizu, który nie był dla mnie łatwy. Jedziemy tam jednak z dobrym nastawieniem, gotowi na fajne ściganie.”

Po czterech rundach Wieczorkiewicz ma na koncie 11 punktów i zajmuje siedemnastą pozycję w klasyfikacji generalnej. Wyścigi z udziałem Wojtka odbędą się w niedzielę o 11:10 i 15:45 i można je będzie obejrzeć tutaj LINK.

AUTOR: Aleksander Bala

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 1,025 sek