Home / Moto2 / GP Walencji: Aron Canet najszybszy w kwalifikacjach Moto2

GP Walencji: Aron Canet najszybszy w kwalifikacjach Moto2

Aron Canet uzyskał najlepszy czas w sesji kwalifikacyjnej Moto2, dzięki czemu ustawi się na pole position do ostatniego wyścigu sezonu. Hiszpan nie tylko chce w końcu wygrać swój pierwszy wyścig w Moto2, lecz także w jak najlepszym stylu zakończyć karierę zespołu Sito Ponsa, który po tym sezonie przestanie istnieć. W pierwszej linii ustawią się obok Caneta Fermin Aldeguer, oraz trzeci Hiszpan – Marcos Ramirez.

Wyniki FP3
POS RIDER NAT TEAM BIKE TIME
1 Fermín Aldeguer SPA CAG SpeedUp (Boscoscuro) 1m 33.264s
2 Marcos Ramirez SPA OnlyFans American Racing (Kalex) 1m 33.429s
3 Sam Lowes GBR Elf Marc VDS Racing Team (Kalex) 1m 33.599s
4 Celestino Vietti ITA Fantic Racing (Kalex) 1m 33.607s
5 Alonso Lopez SPA CAG SpeedUp (Boscoscuro) 1m 33.751s
6 Manuel Gonzalez SPA Correos Prepago Yamaha VR46 (Kalex) 1m 33.856s
7 Aron Canet SPA Pons Wegow Los40 (Kalex) 1m 33.889s
8 Jake Dixon GBR Inde GASGAS Aspar Team (Kalex) 1m 33.913s
9 Dennis Foggia ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 33.923s
10 Albert Arenas SPA Red Bull KTM Ajo (Kalex) 1m 33.956s
11 Izan Guevara SPA Inde GASGAS Aspar Team (Kalex) 1m 33.987s
12 Barry Baltus BEL Fieten Olie Racing GP (Kalex) 1m 33.997s
13 Sergio Garcia SPA Pons Wegow Los40 (Kalex) 1m 34.041s
14 Somkiat Chantra THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 1m 34.044s
15 Joe Roberts USA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 34.052s
16 Lukas Tulovic GER Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) 1m 34.063s
17 Zonta Vd Goorbergh NED Fieten Olie Racing GP (Kalex) 1m 34.073s
18 Pedro Acosta SPA Red Bull KTM Ajo (Kalex) 1m 34.103s
19 Filip Salac CZE QJMOTOR Gresini Moto2 (Kalex) 1m 34.132s
20 Ai Ogura JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 1m 34.246s
21 Alex Escrig SPA Forward Team (Forward) 1m 34.312s
22 Jeremy Alcoba SPA QJMOTOR Gresini Moto2 (Kalex) 1m 34.324s
23 Tony Arbolino ITA Elf Marc VDS Racing Team (Kalex) 1m 34.353s
24 Darryn Binder RSA Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) 1m 34.425s
25 Mattia Casadei ITA Fantic Racing (Kalex) 1m 34.433s
26 Hector Garzo SPA Fieten Olie Racing GP (Nts) 1m 34.479s
27 Rory Skinner GBR OnlyFans American Racing (Kalex) 1m 34.557s
28 Kohta Nozane JPN Correos Prepago Yamaha VR46 (Kalex) 1m 34.627s
29 Taiga Hada JPN Pertamina Mandalika SAG Team (Kalex) 1m 34.812s
30 Bo Bendsneyder NED Pertamina Mandalika SAG Team (Kalex) 1m 34.817s
31 Matteo Ferrari ITA QJMOTOR Gresini Moto2 (Kalex) 1m 34.856s
32 Sean Dylan Kelly USA Forward Team (Forward) 1m 35.161s
Kliknij, aby pominąć reklamy
Wyniki kwalifikacji
POS RIDER NAT TEAM BIKE TIME
1 Aron Canet SPA Pons Wegow Los40 (Kalex) 1m 33.314s
2 Fermín Aldeguer SPA CAG SpeedUp (Boscoscuro) 1m 33.488s
3 Marcos Ramirez SPA OnlyFans American Racing (Kalex) 1m 33.508s
4 Sam Lowes GBR Elf Marc VDS Racing Team (Kalex) 1m 33.573s
5 Jake Dixon GBR Inde GASGAS Aspar Team (Kalex) 1m 33.648s
6 Pedro Acosta SPA Red Bull KTM Ajo (Kalex) 1m 33.762s
7 Joe Roberts USA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 33.773s
8 Filip Salac CZE QJMOTOR Gresini Moto2 (Kalex) 1m 33.844s
9 Albert Arenas SPA Red Bull KTM Ajo (Kalex) 1m 33.884s
10 Somkiat Chantra THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 1m 33.921s
11 Celestino Vietti ITA Fantic Racing (Kalex) 1m 33.943s
12 Dennis Foggia ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 33.999s
13 Sergio Garcia SPA Pons Wegow Los40 (Kalex) 1m 34.060s
14 Alonso Lopez SPA CAG SpeedUp (Boscoscuro) 1m 34.111s
15 Izan Guevara SPA Inde GASGAS Aspar Team (Kalex) 1m 34.166s
16 Barry Baltus BEL Fieten Olie Racing GP (Kalex) 1m 34.178s
17 Ai Ogura JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 1m 34.192s
18 Manuel Gonzalez SPA Correos Prepago Yamaha VR46 (Kalex) 1m 34.341s
19 Tony Arbolino ITA Elf Marc VDS Racing Team (Kalex) 1m 34.105s
20 Zonta Vd Goorbergh NED Fieten Olie Racing GP (Kalex) 1m 34.158s
21 Lukas Tulovic GER Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) 1m 34.218s
22 Alex Escrig SPA Forward Team (Forward) 1m 34.248s
23 Jeremy Alcoba SPA QJMOTOR Gresini Moto2 (Kalex) 1m 34.287s
24 Matteo Ferrari ITA QJMOTOR Gresini Moto2 (Kalex) 1m 34.457s
25 Darryn Binder RSA Liqui Moly Husqvarna Intact GP (Kalex) 1m 34.474s
26 Rory Skinner GBR OnlyFans American Racing (Kalex) 1m 34.618s
27 Bo Bendsneyder NED Pertamina Mandalika SAG Team (Kalex) 1m 34.621s
28 Hector Garzo SPA Fieten Olie Racing GP (Nts) 1m 34.632s
29 Taiga Hada JPN Pertamina Mandalika SAG Team (Kalex) 1m 34.946s
30 Mattia Casadei ITA Fantic Racing (Kalex) 1m 35.063s
31 Kohta Nozane JPN Correos Prepago Yamaha VR46 (Kalex) 1m 35.089s
32 Sean Dylan Kelly USA Forward Team (Forward) 1m 35.470s

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Maciej Marcinkowski

2007 | kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 1,449 sek