Home / MotoGP / Dani Pedrosa z dziką kartą w Misano!

Dani Pedrosa z dziką kartą w Misano!

Dani Pedrosa po raz kolejny stanie na polach startowych w barwach zespołu Red Bull KTM! Dwukrotny mistrz świata dołączy do Brada Bindera i Jacka Millera podczas GP San Marino na torze Misano na początku września. Kierowca testowy KTM-a brał już udział w tegorocznym GP Hiszpanii w Jerez, gdzie zajął 6. miejsce w Sprincie, oraz 7. miejsce w niedzielnym wyścigu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Pedrosa jest testerem KTM-a już od 2019 roku. Od tej pory brał udział tylko w GP Styrii w 2021 roku, oraz w wyżej wspomnianym, tegorocznym GP Hiszpanii. Dani wygrywał GP San Marino w MotoGP dwukrotnie – w 2010 oraz 2016 roku, wtedy jeszcze w barwach Repsol Hondy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: ktm.com

AUTOR: Maciej Marcinkowski

2007 | kontakt: [email protected]

komentarzy 5

 1. Czyli KTM nie chce Marqueza

  • skąd taki wniosek?

  • Mam wrażenie, że na forum jest coraz więcej młodzików (z resztą to bardzo dobrze , że jest więcej), nie mających pojęcia co działo się 5-8 lat temu (to gorzej). Pedrosa to emeryt i jeździć ponownie na cały etat na 99,9999% nie będzie.

   • Ale nie zapomniał jak się jeździ, bo 6 i 7 miejsce w pucharze Ducati nie jest takie złe.

    • Gdzie masz „puchar Ducati”, weź dwa sezony i zestaw sobie zwycięzców wyścigów do kupy, a potem przemyśl i komentuj. Puchar Red bulla masz w f1, gdzie wyścig ogląda się …. start …… przewijanie……….finisz, razem 2 minuty, nic się nie zmieniło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
152 zapytań w 1,567 sek