Home / MotoGP / Jedyny nowy zespół. Trackhouse Aprilia już po prezentacji

Jedyny nowy zespół. Trackhouse Aprilia już po prezentacji

Sezon 2024 w stawce zespołów przyniesie jedną dużą zmianę. Problemy organizacyjne i wizerunkowe spowodowały, że ekipa Razlana Razaliego – RNF – straciła prawo startów w MotoGP. Zamiast tego jej miejsce zajmuje amerykańska stajnia Trackhouse, do tej pory kojarzona z wyścigami NASCAR. Nie zmienia się motocykl i zawodnicy. Na satelickich Apriliach walczyć będą bowiem Miguel Oliveira z Raulem Fernandezem.

Zespół Trackhouse Aprilia otrzyma do swojej dyspozycji fabryczne motocykle na 2024 rok. Różnić się będzie jednak moment kiedy to nastąpi. Oliveira jako lider zespołu i zwycięzca wyścigów dostanie nową RS-GP od początku sezonu, z kolei Fernandez musi poczekać do połowy – do GP Włoch w Mugello.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jak widać, barwy są zupełnie inne niż dotychczasowe kolory zespołu RNF. Amerykanie podczas prezentacji w Los Angeles pokazali motocykle pomalowane w patriotyczne kolory flagi Stanów Zjednoczonych.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. To malowanie totalnie mi się nie podoba.

    • To nie jest wina malowania. Bo to samo w sobie jest całkiem ładne. To współczesne motocykle są tak brzydkie, że nic na nich dobrze nie wygląda. Spróbuj sobie wyobrazić tą grafikę n którejś z maszyn z lat 2004-2014, wrażenie jest zupełnie inne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
151 zapytań w 1,895 sek