Home / MotoGP / Mick o Moto – pierwszy polski podcast o MotoGP

Mick o Moto – pierwszy polski podcast o MotoGP

Brakuje Wam MotoGP podczas zimowej przerwy? Wieloletni dziennikarz i komentator, Michał Fiałkowski, ruszył właśnie z autorskim podcastem poświęconym królewskiej klasie… i nie tylko!

Mick od lat kilkunastu lat relacjonuje MotoGP dla magazynów na całym świecie. Przez osiem lat był także komentatorem telewizyjnym cyklu Grand Prix. Skąd pomysł na podcast? „O wyścigach motocyklowych mogę gadać godzinami – wyjaśnia. – Przez te wszystkie lata nazbierało się sporo historii, którymi chciałem się podzielić. Sam coraz więcej czasu spędzam słuchając różnych podcastów, więc zamiast za pióro czy klawiaturę, tym razem złapałem za mikrofon.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Pierwsze dwa odcinki „Mick o Moto” to podsumowanie sezonu 2017, zarówno w MotoGP, Moto2 i Moto3, jak i w innych seriach wyścigowych. Od WorldSBK przez FIM EWC aż po mistrzostwa Polski WMMP.

W trzecim, najnowszym odcinku Mick odkrywa kulisy budżetów ekip MotoGP. Ile dokładnie i na co wydają teamy, ile zarabiają zawodnicy, jak pomagają im organizatorzy i skąd sami czepią fundusze na prowadzenie całej tej wyścigowej karuzeli? Wszystkiego dowiecie się tutaj.

Podcast „Mick o Moto” dostępny jest nie tylko w SoundCloud, ale również w iTunes i TuneIn Radio.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

komentarze 4

  1. Mick jest spoko.
    Nie wiem kto wpadł na genialny pomysł pozbycia się go z komentatorki i pozostawienia tamtych dwóch.
    Ich całe komentowanie to ciągłe przerywanie sobie, udowadnianie kto ma rację i bardzo wiele wnoszące „Adam, jako że kiedyś się ścigałeś jakie jest twoje zdanie na temat … ?”.

  2. Micka dobrze się słucha, przede wszystkim dlatego, że ma ogromną wiedzę o motogp, nie ważne czy to kierowca, szef zespołu, czy kuzyn ciotki mechanika. Opowiadał wiele ciekawostek, dlatego nawet treningi były interesujące, właśnie ze względu na te nowinki. Nie wnikam czemu już nie komentuje, ale teraz dwóch pozostałych czasem mam ochotę uśpić czy coś. No ileż można słuchać o ,,kwadratowym” Jorge Lorenzo, albo dla odmiany ,,uskrzydlonym”, Marquezie ,,ujarzmiającym swoją Hondę” i ,,zagubionym” Vinialesie. Ok, Grzegorz w sumie się stara, jakieś ciekawostki są, ale do wiedzy Micka……………………………….mu brakuje. Co do Badziaka, to mam wrażenie, że sobie olewa. Natomiast w duecie tylko czasem są strawni.

  3. To spróbujcie obejrzeć Wsbk na Eurosporcie z polskim komentarzem…tamten gość to porażka dopiero..Mick był świetny,zawsze odpisywal na Twitterze,wiedzę posiada ogromną,no i znajomości,był już w poddocku rozpoznawalny(grać w gierki z Shuhei Nakamoto;). Szkoda,liczyłem że Polsat zrozumie swój błąd i przeprasza Micka.Fajnie że zrobił coś swojego,napewno będę sledzil.

    • Sławek Szymczak nie jest taki zły, ale powinien mieć zakaz komentowania samemu, w duecie z Badziakiem jest spoko, moim małym marzeniem jest duet Mick & Sławek w Eurosporcie :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
153 zapytań w 2,522 sek