Home / MotoGP / Startuje Liga Typerów MotoGP 2022!

Startuje Liga Typerów MotoGP 2022!

Kolejny sezon MotoGP oznacza, że znowu uruchamiamy naszą całoroczną rywalizację w typowanie wyników wyścigów – a więc Ligę Typerów. Pierwsza okazja już w ten weekend – nowy sezon mistrzostw świata rozpoczyna się od GP Kataru na torze Losail już 6 marca 2022 roku.

Nagrody trafią do najlepszej piątki (TOP5) klasyfikacji Ligi Typerów MotoGP po ostatnim wyścigu. Będziemy mieli również nagrody w niektórych pojedynczych wyścigach (na GP Kataru mamy do wygrania pakiet książek!), do wygrania w trakcie sezonu, o czym każdorazowo będziemy informowali z wyprzedzeniem. Na pewno jak zwykle wygrać będzie można wygrać gadżety związane z wyścigami – koszulki, czapki, kubki, książki i inne fanty.

Gra w Lidze Typerów MotoGP polega na typowaniu wyników wyścigów – a dokładnie czołowej 6 każdego wyścigu. Za poprawne wytypowanie pozycji zawodników – lub pomyłki do trzech miejsc – przyznawane są punkty.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi zasadami Ligi Typerów MotoGP 2022!

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Dlaczego zmiana z 8 typów na 6? 8 typów wydaje się optymalną ilością.

  2. Tak jak kolega wyżej napisał 8 typów było ok. Trzeba było dać do typowania pierwszą trójkę i tyle haha tragedia.

  3. moim zdaniem właśnie lepiej, że jest mniej, ja po kilku wyścigach sobie odpuściłem te ligę bo w tych czasach wytypowanie tylu zawodników to po prostu toto lotek.
    Poza tym najważniejsze jest wytypować właśnie pierwszą trójkę, mało kogo interesują dalsze miejsca, nawet samych zawodników :)

  4. kiedyś było typowanie całej punktującej piętnastki i dla mnie tamta opcja była najbardziej spoko
    więc co d..a, to inne preferencje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
156 zapytań w 1,313 sek