Home / MotoGP / Zespół Aspar MotoGP znalazł głównego sponsora

Zespół Aspar MotoGP znalazł głównego sponsora

nicky+hayden+aspar+team+motogp+walencja

Team Aspar MotoGP prowadzony przez Jorge Martineza Aspara podpisał kontrakt z malezyjską firmą produkującą napoje energetyczne – DRIVE M7.

Nowy sponsor rozpoczął swoją działalność w 2011, a w tym roku zacznie ekspansję na rynek europejski, azjatycki i północno amerykański.

W 2014 roku zespół DRIVE M7 Aspar będzie wyposażony w motocykl specyfikacji Open – Hondę RCV1000RR. Zawodnikami hiszpańskiego teamu będą Nicky Hayden, który jest byłym mistrzem świata MotoGP i Hiroshi Aoyama, również były mistrz świata 250cc. Wraz z nowym sponsorem tytularnym zmienią się barwy zespołu. Dwójkę zawodników teamu Aspara w nowym sezonie zobaczymy w kolorach zielono-srebrno-czarnych.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jorge Martinez Aspar:

„W tym tygodniu mamy dobrą wiadomość. Potwierdziło się, że Aspar Team nawiązał roczną współpracę z Drive M7. Pozytywną rzeczą jest otrzymać pomoc międzynarodowej firmy jaką jest Drive M7. W 2014 mamy przed sobą nowe, jeszcze bardziej ambitne plany. Zmieniliśmy motocykl, zawodników na byłych mistrzów świata i znaleźliśmy nowego głównego sponsora.

Aspar Team chciałby podziękować firmie Drive M7 za ich bezwarunkowe wsparcie.”

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

komentarzy 5

  1. Kiedyś alkohole i tytoń, dzisiaj napoje energetyczne ratują Nam widowisko.
    Wielka szkoda że producenci z 2 pierwszych gałęzi rynku, nie mogą umieszczać swoich reklam na obiektach służących do sportu. Kiedyś motosport bardzo na tym zyskiwał, myślę że i teraz byłoby podobnie.

  2. zielono-srebrno-czarne – no to będziemy mieli w końcu ciut bardziej zielono, po odejściu Kawasaki :D

  3. Nie wiem gdzie napisać, jak coś – przepraszam, ale szukam wyścigu Estoril z 2007 roku na zapełnienie czasu w tym motocyklowym sezonie ogórkowym. Poratuje ktoś? ;)

  4. Hej, ja Cię chętnie poratuję Estoril 2007, musimy się tylko jakoś skontaktować :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
150 zapytań w 1,559 sek