Home / Gry / Ride 5 zapowiedziane! (+wideo)

Ride 5 zapowiedziane! (+wideo)

Najbardziej rozbudowana gra motocyklowa w historii pojawi się w sierpniu tego roku. Co ze sobą przyniesie?

Ride 5 to jedna z tych gier którą fani motocykli powinni mieć w swojej kolekcji. Ride to świetna symulacja jazdy różnego rodzaju motocyklami po malowniczych trasach i torach wyścigowych. To najbardziej kompletna produkcja obejmująca ogromną ilość marek motocykli wraz z wielką gamą ich modeli. W piątej już części ma pojawić się ponad 200 maszyn! Ride 5 zaoferuje dynamiczną pogodę, nowe wolumetryczne chmury oraz nowy system zachowania i zużycia się opon. Ponadto pojawi się tryb kreatora wyścigów co powinno znacząco zwiększyć i tak już sporą ilość zabawy. Dla początkujących graczy studio Milestone stworzyło nowym system AI, który wspomoże ich w podczas jazdy. Do gry trafią także nowe trasy i nowy system interakcji zawodnika z motocyklem. Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna gry:

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Gucio1846

komentarze 4

  1. Ride 1, 2, 3 bardzo mi sie podobał. Jednakże ostatnia część to już dla mnie przegięcie. Mowa o poziomie trudności. Jest bardzo nierówny. Jestem zwykłym niedzielnym graczem, nie kręcą mnie settingi, ustawienia wszystkiego – ot wybrać motocykl i porobić wyścig.
    W Ride 4 kilka wyścigów (głównie time attack) to jest zgroza. I jeszcze ograniczyli to do jednego kółka.
    Tak jak 3 poprzednie części miałem scalakowane (kompet pkt w gamescore) tak 2 4-ce zrobienie licencji Endurance to dla mnie zbyt duży przeskok. Jest to niewykonalne dla zwykłego gracza.

    Jeśli podobne podejście będą mieli w Ride 5 to odpuszczam tą grę.

    • Kurczę, teraz nie pamiętam dokładnie, ale nie było tak w Ride 4 że jak się obniży poziom trudności to wymagania do zaliczenia czasówek stają się mniejsze? Ale generalnie wiem do czego zmierzasz. Faktycznie pierwsze części były znacznie bardziej przystępne, czwórka poszła już w większy realizm przez co do pewnych rzeczy trzeba było już przysiąść i dobrze wyczuć. Postaramy się to zweryfikować, powinniśmy otrzymać grę przed premierą. Będziemy informowali!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
152 zapytań w 1,285 sek