Home / Gry / Valentino Rossi w Assetto Corsa Competizione (wideo)

Valentino Rossi w Assetto Corsa Competizione (wideo)

Kolejny rok z rzędu włoskie studio Milestone nie zdecydowało się wprowadzić do gry MotoGP trybu legend. Oznacza to, że ostatnią częścią z serii, w której mogliśmy pograć Valentino Rossim, jest ta oznaczona numerkiem 21. Istnieje jednak jeszcze jedna możliwość.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jak nie motocykle to samochody! Valentino Rossi po zakończeniu kariery w MotoGP, zgodnie z zapowiedziami rozpoczął starty w wyścigach samochodowych. Jeśli tęsknicie za czasami w których mogliście pograć swoim wyścigowym idolem, to istnieje taka możliwość dzięki grze Assetto Corsa Competizione. Sama gra nie jest dzisiaj droga, a dodatkowo często bywa w promocji, więc to świetna okazja żeby spróbować i przejechać się BMW M4 Valentino Rossiego. Oczywiście w grę zagracie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxie One i Xboxie Series X.

Ok, niektórzy mogą zapytać „a czy do tego nie jest potrzebna kierownica?”. Nie. Owszem, Assetto Corsa zawsze lepiej sprawdza się na kierownicy i to nie ulega wątpliwości, ale da się w to również grać na padzie i żeby to udowodnić, zagrałem dla Was w ten sposób na poniższym wideo. Oczywiście w podstawowej konfiguracji pada jest bardzo ciężko, ale jeśli pogrzebiemy trochę w opcjach, to jesteśmy w stanie dostosować kontroler pod grę.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Nie przedłużając, sami zobaczcie jak wygląda przejażdżka Valentino Rossim w grze:

AUTOR: Gucio1846

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 1,344 sek