Home / WSBK / Barracuda oficjalnym sponsorem Effenbert Liberty Racing

Barracuda oficjalnym sponsorem Effenbert Liberty Racing

Jakub Smrz, Sylvain Guintoli i Maxime Berger reprezentujący zespół Effenbert Liberty Racing w klasie SBK mają nowego sponsora. Została nim włoska firma Barracuda zarządzana przez Alessandro Giardina, specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji tuningowych podzespołów do motocykli. Jest ona wiodącą firmą we Włoszech i zdobywającą rynek w całej Europie. Znana jest również w świecie sportów motorowych, ponieważ w ubiegłym roku była oficjalnym sponsorem Jorge Lorenzo, Kenana Sofouglu czy Dominique Aegertera a w sezonie 2012, oprócz sponsorowania czeskiego zespołu startującego w World Superbike Championship, jest również sponsorem zespołu San Carlo Honda Gresini.

Alessandro Giardina jest moim drogim przyjacielem, dla którego mam wielki szacunek.Barracuda stanowi ważną jednostkę, która była w stanie powstać na rynku z wielka determinacją, umiejętnościami i jakością. W pełni podzielamy ich pozytywne nastawienie i jesteśmy wdzięczni za zaufanie które nam okazali. Jesteśmy szczęśliwi i pewni, że ta współpraca będzie projektem który odniesie pełny sukces.” – powiedział menadżer zespołu kategorii Superbike Fabio Alberti.

Zwrócenie na nas uwagi przez „Barracudę” jet dla nas bardzo cenne. Jest to młoda i dynamiczna firma, która pasuje do naszej filozofii wyścigów.” – powiedział właściciel zespołu Mario Bertuccio.

AUTOR: migal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
160 zapytań w 1,274 sek