Home / WSBK / Jorge Lorenzo pojeździ w WSBK… samochodem bezpieczeństwa Alfa Romeo

Jorge Lorenzo pojeździ w WSBK… samochodem bezpieczeństwa Alfa Romeo

WSBK

Startujący Yamahą YZR-M1 w Motocyklowych Mistrzostwach Świata MotoGP 2014, wielokrotny triumfator cyklu, przez cały 2014 rok będzie stał u boku włoskiej marki.

Logo Alfy Romeo będzie widnieć na kombinezonie i kasku jedynego hiszpańskiego kierowcy, który dwukrotnie zwyciężył w Mistrzostwach Świata w królewskiej klasie.

Na niektórych etapach Mistrzostw Świata SBK Superbike 2014, których Alfa Romeo jest głównym sponsorem, Jorge Lorenzo wyjedzie na tor supersamochodem Alfa Romeo 4C, występującym w tym roku w roli samochodu bezpieczeństwa i oficjalnego pojazdu. W tej roli pojawią się również wersje Quadrifoglio Verde modeli MiTo i Giulietta.

Na 2014 rok zaplanowano inne ważne akcje komunikacyjne i marketingowe na kanałach tradycyjnych, internetowych i społecznościowych. W 2014 wielokrotny motocyklowy Mistrz Świata Jorge Lorenzo będzie twarzą marki Alfa Romeo. Będzie to triumfalny alians jednego z najbardziej znanych i cenionych na arenie międzynarodowej kierowców oraz stuletniej marki samochodowej, która doskonale wyraża styl i włoskie doświadczenia w dziedzinie motoryzacji, połączone w jedną całość z duchem zwycięstwa, na który składają się walka i rywalizacja.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ten wyjątkowy „Fan Alfy Romeo” demonstrować będzie logo Alfy Romeo zarówno na kombinezonie, jak i na kasku zakładanym w Motocyklowych Mistrzostwach Świata MotoGP 2014, podczas których startować będzie na swoim motocyklu Yamaha YZR-M1 w zespole Movistar Yamaha MotoGP.

Bieżący sezon dla Alfy Romeo jest już siódmym z kolei rokiem współpracy: od 2007 roku marka bierze udział w tej imprezie – zawsze w charakterze głównego sponsora oraz samochodu bezpieczeństwa i oficjalnego pojazdu – dzieląc tym samym wartości sportowego ducha, technologii i bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
137 zapytań w 1,126 sek