Home / WSS / Włoski talent Kevin Manfredi w sezonie 2017 na MV Aguście

Włoski talent Kevin Manfredi w sezonie 2017 na MV Aguście

kevin-manfredi

W Misano wystąpił z dziką kartą w Mistrzostwach Świata Supersport. W 2017 roku szybki Włoch będzie w pilotował w jednym zespole z Alexem Baldolinim MV Agustę F3 657.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kevin zaczerpnął po raz pierwszy powietrza w Mistrzostwach Świata w sezonie 2015 w zespole PTR Honda, podczas gdy występował dla brytyjskiego zespołu w czterech ostatnich wyścigach sezonu. W Katarze jako piętnasty na linii mety zdobył swój jedyny punkt w MŚ. Kolejny krótki występ 21-latka miał miejsce w sezonie 2016 w Misano, gdzie ze swoim zespołem Suzuki Phoenix Team z Włoskich Mistrzostw wystąpił z dziką kartą. Był wtedy dwunasty.

W nadchodzącym sezonie Włoch pochodzący z miejscowości Sarzana będzie jeździł na pełny etat jako drugi zawodnik w ATK Racing Alexa Baldoliniego, który jest w tym zespole jednocześnie szefem i kierowcą. Baldolini zakończył sezon 2016 na ósmym miejscu w klasyfikacji generalnej i pięć razy zameldował się w Top 6. ATK Racing również w nadchodzącym sezonie będzie oficjalnie wspierany przez MV Agustę.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: Speedweek.com

AUTOR: Paweł Zglejc

Fan motocykli i wyścigów motocyklowych od 2006 roku dzięki takim zawodnikom jak Troy Bayliss, Nicky Hayden, Casey Stoner i James Toseland.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 1,294 sek