Home / Gry / 4 runda eSport MotoGP Rising Stars – Gucio ze Szkopek team ponownie w TOP10 (+wideo)

4 runda eSport MotoGP Rising Stars – Gucio ze Szkopek team ponownie w TOP10 (+wideo)


Ostatnia runda eMotoGP Rising Stars była dla Mateusza Kapusty najbardziej owocną. Na torze Red Bull Ring, który wkrótce będzie gościł zawodników MotoGP, Gucio wywalczył 8 pozycję.

Czwarta runda eSport MotoGP Rising Stars przywitała zawodników szybkim austriackim torem Red Bull Ring. Gracze dostali do dyspozycji motocykle KTM w rękach Miguela Oliveiry. Z rundy na rundę Gucio1846 poprawiał swoje wyniki i tym razem było dokładnie tak samo. Mateusz Kapusta ze Szkopek Team wywalczył 8 pozycję w rankingu PlayStation 5, tracąc do siódmego miejsca zaledwie 0.014 sek! Pomimo tego minimalnego niedosytu Gucio ze Szkopek Team jest bardzo zadowolony z tej pozycji, która jest jedną z najlepszych w jego gamingowej karierze w MŚ.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Mateusz „Gucio1846” Kapusta (Szkopek Team)„Kto by pomyślał, że KTM tak bardzo mi przypasuje? Świetnie się jeździ tym motocyklem! Oczywiście nie zmienia to faktu że zawsze maszyną nr 1 jest dla mnie Yamaha. Ostatnia runda eSport MotoGP Rising Stars była bardzo przyjemna. Od czwartku jeździło mi się naprawdę świetnie, przyjemnie i w nieziemskim nastroju. Ósme miejsce jest oczywiście fantastyczne, ale te 0.014 sek będzie mi się śniło po nocach, heh. Było super, jestem bardzo zadowolony i musze tu bardzo mocno podziękować Szkopek Team i narzeczonej za wsparcie, każdy dołożył swoją cegiełkę do tego wyniku! Teraz skupię się nieco bardziej na eMotoGP Polish League, ale myślę, że wkrótce znajdzie się kolejna dobra okazja do ścigania!”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 1,272 sek