Home / Gry / 6 miejsce na świecie dla Gucia w drugiej rundzie AMA Init Esports

6 miejsce na świecie dla Gucia w drugiej rundzie AMA Init Esports

Mateusz Kapusta ze Szkopek Team po raz kolejny pokazał, że polscy gracze mogą liczyć się na simracingowej, motocyklowej arenie wyścigowej.

W pierwszej rundzie AMA Init Esports Gucio wywalczył czwarte miejsce. Podczas drugiej rundy warunki uległy zmianie gdyż na zawodników czekała wirtualna ulewa. Polski zawodnik mimo wszystko świetnie poradził sobie na torze Silverstone dosiadając swojej ulubionej Yamahy R1 i ponownie zameldował się w TOP10 świata wyżej wymienionych rozgrywek, a dokładniej na szóstej pozycji. Pod dwóch rundach w łączonej klasyfikacji czasowej Polak zajmuje szósta lokatę. Kolejne, trzecie już starcie to kolejne wyzwanie. Tym razem gracze opuszczają typowe tory wyścigowe i ścigają się na zwykłej trasie ulicznej za pomocą Ducati Panigale, a to nowość również dla Mateusza.

Mateusz „Gucio1846” Kapusta (Szkopek Team) – „Wygląda na to że RiMS Racing mi przypasowało. Szóste miejsce to kolejny świetny wynik i dalsza motywacja do walki o dobre miejsce w generalce. Teraz będzie nieco trudniej, gdyż mamy do czynienia z trasą drogową, której kompletnie nie znam. Zawsze ścigałem się na typowych torach wyścigowych, ale poradzimy sobie i z taką przeszkodą. Trzymajcie kciuki!”

komentarze 2

  1. Takie ważne aby o tym pisać? Co to ma wspólnego ze sportem?

  2. Nic. Ale muszą o tym pisać bo motocykle są dla mężczyzn, a tych jest mało w przeciwieństwie do „mężczyzn” których jest coraz więcej i którzy tylko taki sport uznają. Gry są fajne a le nie ma to nic wspólnego ze sportem i prawdziwymi umiejętnościami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
149 zapytań w 1,310 sek