Home / Moto2 / Moto3 / Angel Nieto wraca do starej nazwy

Angel Nieto wraca do starej nazwy

Zespół Angel Nieto, prowadzony przez Jorge Martineza „Aspara”, powróci do swojej tradycyjnej nazwy po dwóch latach. Nazwa została zmieniona w celu uhonorowania 13-krotnego mistrza świata Angela Nieto, na sezony 2018 i 2019. Nie oznacza to jednak, że Aspar zapomina o zmarłym motocykliście.

Jorge Martinez został patronem fundacji imienia Angela Nieto, i jej loga będą obecne na motocyklach zespołu Aspar w 2020 roku. Ekipa dalej będzie startowała w wielu różnych seriach juniorskich: Moto2, Moto3 i MotoE, a także w CEV Moto3, European Talent Cup oraz Red Bull Rookies Cup.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W 2020 roku w ekipie Aspara w Moto2 będą jeździli Hafizh Syahrin z Aronem Canetem, a zespół przesiada się na podwozia Speep Up, po wycofaniu się KTM-a. Z kolei w Moto3 startować będą Albert Arenas ze Stefano Nepą. Przypomnijmy, że z końcem 2018 roku po 9-letniej przygodnie Aspar wycofał się z MotoGP.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Hafizh Syahrin dobrze poradzi sobie po powrocie do Moto2?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
141 zapytań w 1,286 sek