Home / Gry / Digital Motorsports dla dziennikarzy. MOTOGP.PL też bierze udział!

Digital Motorsports dla dziennikarzy. MOTOGP.PL też bierze udział!


W środę i czwartek w Warszawie odbędą się zawody wirtualnych wyścigów samochodowych dla dziennikarzy. Też tam będziemy.

ESE Entertainment organizuje pierwsze mistrzostwa dziennikarzy w digital motorsporcie. Zawody odbędą się w dniach 8 i 9 września. Dziennikarze będą ścigali się w grze Assetto Corsa mając do dyspozycji w pełni profesjonalny sprzęt do symulacji prawdziwych wyścigów samochodowych. MOTOGP.PL również otrzymało zaproszenie i z wyścigową misją do stolicy wysyłamy swojego człowieka od wirtualnej rozrywki – Mateusza Kapustę czyli Gucia ze Szkopek Team. Mateusz kojarzony jest głównie z eMotoGP, jednak cztery koła nie są mu straszne i podejmuje wyzwanie z uśmiechem na twarzy.

Gucio: „Jestem bardzo podekscytowany. Grałem już w Assetto Corsa jednak nigdy w takich okolicznościach i nigdy na kierownicy. To z pewnością będzie fascynujące doświadczenie i choć przede wszystkim liczy się dobra zabawa to jednak będę celował w zwycięstwo. Muszę też mocno podziękować swojemu szefowi z firmy Pegaz instalacje w której pracuję, za to że w trudnej sytuacji kadrowej wspiera realizację moich sportowych celów. Do zobaczenia w Warszawie!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 1,147 sek