Home / Gry / eMotoGP Polish League: Fenomenalna walka na Laguna Seca! Korsarz_303 zwycięzcą

eMotoGP Polish League: Fenomenalna walka na Laguna Seca! Korsarz_303 zwycięzcą


Przedostatnia runda eMotoGP Polish League była najbardziej emocjonującą w obecnym sezonie pod względem walki na torze. Aż sześciu zawodników było w bezpośredniej walce na łokcie. Słynny manewr Rossi – Stoner powtórzony w wirtualu!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Pod koniec sezonu zawodnicy w kategorii PlayStation 5 zgotowali nam fenomenalne widowisko udowadniając, że wyścigi wirtualne mogą być równie emocjonujące co realne. Patryk Mytych po raz kolejny odniósł zwycięstwo, już jedenaste w tym sezonie, ale zanim do tego doszło musiał stoczyć fantastyczny pojedynek z Jarkiem Jakubowskim na Ducati. Obaj zawodnicy już na pierwszym okrążeniu odtworzyli słynny manewr w korkociągu, którego dokonał Valentino Rossi atakując Casey’a Stonera w 2008 roku. W tym wypadku to Jarek był „na pozycji” Rossiego, a Patryk odegrał rolę Stonera. Niestety Jarek niedługo później popełnił błąd przewracając się podczas ataku na Patryka, co zaowocowało spokojną ucieczką zawodnika Suzuki i sięgnięcie po kolejne zwycięstwo.

To nie był jednak koniec fenomenalnej rywalizacji. Za plecami Korsarza_303 świetną walkę na łokcie stoczyli nadrabiający straty Jarek Jakubowski, Michał Pilichowski, Łukasz Dąbrowski, Darek Godlewski oraz Kuba Lotz. Gracze ścierali się między sobą przez lwią część wyścigu, zapewniając oglądającym ekscytujące widowisko. Ostatecznie Jakubowski zdołał wyjść obronną ręką po upadku z początku i sięgnął po drugie miejsce w zawodach, a Dąbrowski uzupełnił podium. Podczas ostatniej rundy sezonu, która odbędzie się 3 października, aż czterech zawodników nadal będzie walczyło o drugie i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Zapowiadają się ogromne emocje na Mugello!

Kliknij, aby pominąć reklamy

W kategorii PS4 kolejne zwycięstwo odniósł Karol Czochralski, pokonując na „swojej ziemi” Amerykanina Pela1000. Na trzecim miejscu znalazł się Pakos Ramos. Karol przed ostatnią rundą sezonu ma 5 punktów przewagi w klasyfikacji generalnej nad Malezyjczykiem Pakos Ramos i będzie to dla niego niezwykle trudny pojedynek w walce o mistrzostwo na PS4.

Poniżej znajduje się transmisja z wyścigu z komentarzem zawodnika Szkopek Team, Mateusza „Gucio1846” Kapusty.

Partnerami eMotoGP Polish League są Szkopek TeamGucio1846ZerkeModularPrzedsiębiorstwo Budowlane Granit oraz Smartbau, natomiast patronami medialnymi są Gucio Racing, MOTOGP.PL, Ścigacz.pl oraz Gucio Racing.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
146 zapytań w 1,206 sek