Home / Gry / eMotoGP Polish League: Korsarz po raz czwarty! (+wideo)

eMotoGP Polish League: Korsarz po raz czwarty! (+wideo)


Kolejna runda eMotoGP Polish League pod patronatem Szkopek Team za nami i kolejna runda w której Korsarz_303 zostaje zwycięzcą. Czy ktoś w tym sezonie jest w stanie go zatrzymać?

Czwarta runda eMotoGP Polish League rozegrała się na niezwykle szybkim torze Assen w Holandii. Tor wymaga przejechania go z niesamowitą płynnością, aby osiągnąć dobry rezultat, a do tego nie wybacza błędów. Jak się okazało, zawodnikom wyścig faktycznie sprawił nieco problemów i posypało się sporo kar „long penalty”, ale jak w trzech poprzednich rundach, zawodnikiem który pojechał najpewniej i najdokładniej był Patryk Mytych.

Korsarz_303 na Suzuki pojechał bezbłędnie kwalifikacje w kategorii PlayStation 5. Chociaż miał ogromną przewagę nad resztą stawki, wykorzystał czas do maksimum, zdobywając Pole Position swoim ostatnim mierzonym przejazdem, który zaliczył już po tym jak zegar sesji wskazywał 0:00 sek. Nie inaczej było w wyścigu. Korsarz po nieco słabszym starcie bardzo szybko przedarł się na czoło stawki i rozpoczął pewną ucieczkę, nie oddając prowadzenia do mety. Czwarte zwycięstwo umocniło Patryka na pierwszym miejscu generalki, zapewniając mu 104 punkty na koncie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Dobry wyścig w końcu zaliczył Jarek Jakubowski na Ducati. Jarul8200 przejechał zawody ze znacznie mniejszą ilością błędów, a drugą lokatę wywalczył pomimo startu z ostatniego miejsca (czarna flaga po kwalifikacjach). Taki wynik pozwolił mu na wskoczenie na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej z dorobkiem 54 punktów. Na ostatnim miejscu na podium stanął Waszka_46, czyli Łukasz Dąbrowski ścigający się na Suzuki. To jeden z lepszych wyników Łukasza w eMotoGP Polish League i dał mu drugą lokatę w generalce z 55 punktami na koncie.

Na PS4 zwycięzcą został RocketBoy90_, drugie miejsce zajął tohoi_tairo, natomiast trzecie miejsce uzyskał Stachu2701.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Poniżej znajduje się transmisja z wyścigu z komentarzem zawodnika Szkopek Team, Mateusza „Gucio1846” Kapusty.

Partnerami eMotoGP Polish League  Szkopek TeamGucio1846ZerkeModularPrzedsiębiorstwo Budowlane Granit oraz Smartbau, natomiast patronami medialnymi są MOTOGP.PL oraz Ścigacz.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 1,639 sek