Home / Gry / eMotoGP Polish League: zacięta walka o zwycięstwo. Suzuki znowu górą! (+wideo)

eMotoGP Polish League: zacięta walka o zwycięstwo. Suzuki znowu górą! (+wideo)

Korsarz_303 wygrał szósty wyścig z rzędu, jednak tym razem nie przyszło mu to z łatwością. Patryk musiał się bardzo postarać, aby tego dokonać, bowiem fantastyczny opór stawił mu jarul8200 na Ducati.

Półmetek sezonu eMotoGP Polish League, której głównym partnerem jest Szkopek Team, postawił przed graczami trudne zadanie w postaci toru Motegi. Japoński obiekt uchodzi w grze MotoGP za jeden z najtrudniejszych. Ostre hamowania, gwałtowne przyspieszenia i niezwykle śliska nawierzchnia zmusiły graczy do wspięcia się na wyżyny umiejętności aby dobrze zapanować nad wirtualnym motocyklem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W poprzednich wyścigach scenariusz w kategorii PlayStation 5 wyglądał bardzo podobnie. Patryk Mytych szybko przebijał się na czoło stawki, a następnie uciekał do końca wyścigu. Tym razem po upadku Korsarza, prowadzenie objął Jarek Jakubowski na Ducati, następnie prowadząc niemal przez cały wyścig. Korsarz_303 sukcesywnie doganiał jarula8200, jednak gdy już do niego dojechał, spotkał się z ogromnym oporem ze strony doświadczonego gracza. Obaj zawodnicy stoczyli świetny pojedynek, który ostatecznie wygrał Korsarz na Suzuki, po błędzie Jarka na ostatnim okrążeniu. Walka trzymała w napięciu do samego końca. Michał Pilichowski na wirtualnej Yamasze zaliczył bardzo udany wyścig, dojeżdżając do mety na trzeciej pozycji po równie emocjonującej walce z Kubą Lotz i Waszką_46.

Na PlayStation 4 zwyciężył Malezyjczyk RocketBoy90_, drugą pozycję zajął Karol Czochralski „Czochras”, a na trzecim miejscu wyścig zakończył Amerykanin Pela1000.

Poniżej znajduje się transmisja z wyścigu z komentarzem zawodnika Szkopek Team, Mateusza „Gucio1846” Kapusty.

Partnerami eMotoGP Polish League są Szkopek TeamGucio1846ZerkeModularPrzedsiębiorstwo Budowlane Granit oraz Smartbau, natomiast patronami medialnymi są MOTOGP.PL oraz Ścigacz.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
148 zapytań w 2,385 sek