Home / Gry / Korsarz_303 nie do zatrzymania w eMotoGP Polish League! (+wideo)

Korsarz_303 nie do zatrzymania w eMotoGP Polish League! (+wideo)

Patryk Mytych dominuje w polskiej serii wirtualnych wyścigów, wygrywając kolejne z rzędu zawody i to z ponad 20 sekundową przewagą nad drugim zawodnikiem!

W niedzielę mieliśmy w końcu realne MotoGP na torze Red Bull Ring w Austrii, a na osłodę kilka godzin później wirtualny wyścig eMotoGP Polish League na tym samym torze. Faworytem do zwycięstwa był oczywiście Korsarz_303, między innymi dlatego, że jako jedyny zawodnik ze stawki grającej na PlayStation 5 był już wstrzelony w austriacki obiekt, za sprawą wcześniejszego udziału w eSport MotoGP Rising Stars. Patryk Mytych ścigający się na wirtualnym Suzuki potwierdził to od samego początku dominując w kwalifikacje, a następnie wyścig wygrywając z ponad 20 sekundową przewagą nad drugim zawodnikiem, co jest rekordem ligi. W tej sytuacji Korsarz ma już 130 punktów na koncie i solidną przewagę punktową nad resztą stawki.

Drugą pozycję zajął Jarek Jakubowski (Jarul8200) na Ducati, który rzutem na taśmę wskoczył na to miejsce, za sprawą kary naliczonej Łukaszowi Dąbrowskiemu (Waszka_46, Suzuki), który ową karę również otrzymał po przejechaniu ostatniego zakrętu na torze. Obaj gracze trzymali równe tempo przez cały wyścig, nie popełniali błędów, ale to nie wystarczyło, aby w jakikolwiek sposób zatrzymać uciekającego w zastraszającym tempie Korsarza. Jarul8200 nadal zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, ale tuż za nim trzyma się właśnie Waszka_46. Warto śledzić ich pojedynek, w tabeli przetasują się zapewne jeszcze nie jeden raz.

W najbliższą niedzielę zawodnicy wpadną na półmetek sezonu. 6 runda eMotoGP Polish League odbędzie się na japońskim torze Motegi. Tymczasem do czasu rozpoczęcia tej rundy, chętni gracze zmierzą się w specjalnym wyzwaniu na Laguna Seca, jadąc wyłącznie na „kamerce” z kokpitu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Poniżej znajduje się transmisja z wyścigu z komentarzem zawodnika Szkopek Team, Mateusza „Gucio1846” Kapusty.

Partnerami eMotoGP Polish League  Szkopek TeamGucio1846ZerkeModularPrzedsiębiorstwo Budowlane Granit oraz Smartbau, natomiast patronami medialnymi są MOTOGP.PL oraz Ścigacz.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
141 zapytań w 1,647 sek