Home / Gry / Korsarz_303 nie przestaje wygrywać w eMotoGP Polish League! (+wideo)

Korsarz_303 nie przestaje wygrywać w eMotoGP Polish League! (+wideo)


Patryk Mytych jest nie do zatrzymania. Po siedmiu rundach sezonu ma kolosalną przewagę nad drugim zawodnikiem i pewnie zmierza po końcowe zwycięstwo.

W obecnym sezonie wirtualnych wyścigów motocyklowych dominuje jedna osoba – Patryk Mytych. O ile w poprzednim wyścigu na japońskim Motegi zwycięstwo zawodnika Suzuki nie było takie oczywiste, tak na Misano pokazał że to był jedynie wypadek przy pracy i pomimo przewagi nie ma zamiaru spocząć na laurach.

W kategorii PlayStation 5 kwalifikacje były naprawdę zacięte. Zwykle Korsarz_303 robił niesamowicie dobry czas, często ponad sekundę lepszy od reszty stawki, jednak na Misano na bardzo porównywalnym poziomie był pilich_st i mocno zagroził liderowi klasyfikacji. Choć było ciężko, Patryk Mytych sięgnął po kolejne Pole Position. W samym wyścigu wydawało się, że Michał Pilichowski na Yamasze będzie w stanie walczyć z nim o zwycięstwo, jednak szybki błąd pozbawił go tej możliwości, a Korsarz_303 miał już przed sobą formalność w postaci dojechania do mety bez błędu, co też się stało. Patryk bez problemu wygrał wyścig, a drugie miejsce zajął Kuba Lotz również jadący na Suzuki. Kuba zasłużył na to podium patrząc na to jaki ogromny progres zrobił w ostatnim czasie. Na trzecim miejscu wylądował Jarek Jakubowski (jarul8200) na Ducati, który musiał odrabiać straty po upadku nie ze swojej winy i po jednym wyjeździe poza tor. To świetny wynik biorąc pod uwagę powyższe problemy.

W kategorii PlayStation 4 zwycięstwo zgarnął Tahoi, drugie miejsce wywalczył PakosRamos a podium uzupełnił Oldboy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Poniżej znajduje się transmisja z wyścigu z komentarzem zawodnika Szkopek Team, Mateusza „Gucio1846” Kapusty.

Partnerami eMotoGP Polish League są Szkopek TeamGucio1846ZerkeModularPrzedsiębiorstwo Budowlane Granit oraz Smartbau, natomiast patronami medialnymi są MOTOGP.PL oraz Ścigacz.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 1,270 sek