Home / Slider / Nawrót choroby u Bruce’a Anstey’a. Legenda TT walczy z rakiem

Nawrót choroby u Bruce’a Anstey’a. Legenda TT walczy z rakiem

Niemal na pewno Bruce Anstey nie wystartuje w żadnym wyścigu w 2018 roku. Nowozelandczyk, który ma na koncie 13 zwycięstw w Isle of Man TT, ponownie zmaga się z rakiem. Te fatalne informacje zostały potwierdzone przez żonę Bruce’a Anstey’a, Annie Ramsey.

Kliknij, aby pominąć reklamy

48-latek już wcześniej walczył z rakiem jąder pod koniec lat ’90. Choroba nie powstrzymała jego kariery. Teraz jednak nastąpił jej nawrót. „Ma wiele guzów w płucach, a także guza na kręgosłupie. W płucach znajduje się też duży zakrzep. Teraz czeka na plan leczenia, które powinno już wkrótce się rozpocząć.” – napisała Annie Ramsey na facebooku. „Bardzo wątpliwe jest, czy Bruce będzie się ścigał w tym roku, ale niczego nie wykluczajmy!”

Zawodnikowi życzymy powrotu do pełni zdrowia i jak najszybszego powrotu na tory uliczne!

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. :( Jeden z moich ulubionych wariatów z Isle of Man i North West 200. Aby wyzdrowiał i wrócił do ścigania.

  2. Takie nawroty niestety bywają niesamowicie trudne do wyleczenia. Zwłaszcza kiedy przerzuty trafiają do płuc i są tak rozległe. W ogóle „leczenie” tej choroby to pomyłka, ale to nie kącik medyczno-onkologiczny. Życzę powrotu do zdrowia! Organizm sportowca jest jednak mocniejszy! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
146 zapytań w 1,150 sek