Home / Gry / Pierwsza runda eMotoGP Polish League za nami! (+wideo)

Pierwsza runda eMotoGP Polish League za nami! (+wideo)


Wirtualny wyścig w Katarze w głównej kategorii PS5 padł łupem jednego z najlepszych polskich graczy – Patryka Mytycha, znanego w grze MotoGP 21 jako Korsarz_303.

W minioną niedzielę odbyła się pierwsza runda eMotoGP Polish League której patronem jest Szkopek Team. Wirtualne zawody dostarczyły sporej dawki dobrego ścigania i ciekawych zwrotów akcji. Niestety dodatkowym i nieoczekiwanym graczem był… serwer gry MotoGP 21, który nieustannie płatał zawodnikom figla, przez co kilku z nich ucierpiało. Wyścig głównej kategorii PS5 odbył się ze streamem i komentarzem Mateusza Kapusty, czołowego esportowego zawodnika, startującego w barwach Szkopek Team.

Na torze Losail w Katarze w kategorii PlayStation 5 bezkonkurencyjny okazał się być Patryk Mytych znany jako Korsarz_303. Gracz dosiadający motocykl Suzuki zdominował wyścig kończąc go na pierwszej pozycji z przewagą ponad dwudziestu sekund nad drugim zawodnikiem! Do tego Korsarz_303 uzyskał najlepszy czas w wyścigu wynoszący 1:50.590 sek. Patryk pokazał, że będzie bardzo groźnym rywalem w walce o ostateczny triumf i będzie go niezwykle trudno pokonać przez cały sezon. Po fantastycznej bezpośredniej walce, drugą pozycję zdobył pilich_st ścigający się Yamahą, natomiast podium uzupełnił kubalotz jadący motocyklem Suzuki.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W kategorii PlayStation 4 najszybsi okazali się malezyjscy gracze. Pierwszą pozycję zajął EIKY_13, drugie miejsce padło łupem syafiqracer92, a trzecią lokatę zajął RocketBoy90_. Póki co, polscy gracze nieco odbiegali tempem od malezyjczyków, ale to początek sezonu i jeszcze nie jedno może się wydarzyć.

Poniżej znajduje się zapis z wyścigu kategorii PS5. Z powodu drobnych problemów technicznych, dźwięk pojawia się od 11 minuty.

Partnerami eMotoGP Polish LeagueSzkopek Team, Gucio1846, Zerke, Modular, Przedsiębiorstwo Budowlane Granit oraz Smartbau, natomiast patronem medialnym jest MOTOGP.PL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 1,877 sek