Home / Gry / Ride 4 – prezentacja gry z Guciem (+wideo)

Ride 4 – prezentacja gry z Guciem (+wideo)

Ride 4

Niedawno swoją premierę miała nowa gra motocyklowa od studia Milestone – Ride 4. Na krótką prezentację nowego tytułu zabierze Was Mateusz Kapusta, czołowy polski gracz MotoGP eSport Championship.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wirtualne wyścigi motocyklami drogowymi stały się równie popularne co MotoGP, Ride 4 to gra dużo bardziej rozbudowana niż swoje poprzedniczki i jest dużo bliżej symulacji niż kiedykolwiek. O nowościach zawartych w nowej edycji gry i odczuciach z jazdy opowie Wam zawodnik esportowy Szkopek Team, czyli Mateusz Kapusta znany nam wszystkim jako Gucio1846.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Gucio1846

Komentarze: 1

  1. Gucio1846 jak dla mnie Ride 4 jest dobre chociaż bym chciał widzieć go w odsłonie otwartego świata na wzór Forza Horizon. Lub nawiązanie do początków motoryzacji lata 60.70.80 aż do czasów współczesnych dużo krótkich filmików oraz treść fabularna. Napiszę do twórców firmy Milestone https://milestone.it/contact/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 1,228 sek