Home / Slider / Southern 100: Kolejna wygrana Guy’a Martin’a, dobra passa Harrison’a

Southern 100: Kolejna wygrana Guy’a Martin’a, dobra passa Harrison’a

Harrison_600c_race

Podczas tegorocznej edycji Southern 100 Dean Harrison po dwóch podiach zdobytych na R1M w specyfikacji Superstock wygrywa wyścig klasy Supersport a Guy Martin wygrał swój pierwszy wyścig klasy Solo Championship i tym samym dołącza do Joey’a Dunlop’a który wcześniej jako jedyny wygrał wszystkie wyścigi podczas jednego weekendu na Billown Circuit.

Guy-2015_Champion

Dean Harrison jest bardzo zadowolony z wyników osiągniętych podczas tegorocznego Southern 100. Mechanicy zespołu Mar-Train Yamaha spięli się i poskładali motocykl Harrison’a który rozbił podczas deszczowych kwalifikacji. Podczas wyścigu Seniorów był trzeci, na Colett’s Trophies również trzeci a wyścig Supersportów zakończył już na najwyższym stopniu podium.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Billown Circuit wyraźnie pasuje kierowcy z Lincolshire ponieważ w zeszłorocznej edycji, w świetnym stylu wygrał dwa wyścigi.

dunlop southern

W tegorocznym pierwszym wyścigu zbudował potężne prowadzenie, mając 6 sekund przewagi wydawało się, że nic nie odbierze mu wygranej. Jednak na ostatnim okrążeniu popełnił błąd i nie ukończył wyścigu.

W drugim wyścigu był już natomiast bezkonkurencyjny i wygrał przyjeżdżając na metę przed Ivan’em Lintin’em.

Aby zobaczyć pełne wyniki tegorocznego Southern 100 kliknij TUTAJ

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Olek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
144 zapytań w 1,105 sek