Home / Gry / Startuje eMotoGP Polish League pod patronatem Szkopek Team!

Startuje eMotoGP Polish League pod patronatem Szkopek Team!

Czy są tu fani wirtualnej zabawy? Niebawem rozpocznie się eMotoGP Polish League, a więc szykujcie się na kawał dobrego wirtualnego ścigania na światowym poziomie!

eMotoGP Polish League to wirtualna liga wyścigowa pod patronatem zespołu wyścigowego Szkopek Team, w której gracze wezmą udział w dwunastu rundach w sezonie, rywalizując, bawiąc się i przy okazji walcząc o bardzo fajne nagrody. Naturalnie zawodnicy będą korzystali z najnowszej odsłony gry MotoGP 21 na PlayStation 5 (główna grupa wyścigowa) oraz PlayStation 4. Dotychczas w takich zawodach uczestniczyli wyłącznie gracze z naszego kraju, jednak tym razem polska liga otwiera się na zawodników zza granicy.

Jak przebiegać będzie rywalizacja? Najpierw 4 lipca odbędą się eliminacje na torze Mugello, które pozwolą rozdzielić graczy pod kątem swoich umiejętności do odpowiednich grup. W sezonie jest 12 rund na które składają się kwalifikacje oraz wyścig o długości 50% dystansu pełnych zmagań. Gracze będą zbierali punkty do klasyfikacji generalnej jak w prawdziwym MotoGP, a na koniec najszybsza trójka głównej grupy wyścigowej grająca na PlayStation 5 otrzyma nagrody takie jak:

Pierwsze miejsce:

– puchar

– oryginalny plecak Yamaha Racing

– abonament PlayStation Plus na rok

– zestaw gadżetów Szkopek Team

Drugie miejsce:

– puchar

– koszulka Yamaha Racing

– abonament PlayStation Plus na rok

– zestaw gadżetów Szkopek Team

Trzecie miejsce:

– puchar

– abonament PlayStation Plus na rok

– zestaw gadżetów Szkopek Team

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na koniec sezonu uczestnicy głównej grupy wyścigowej otrzymają również pamiątkową koszulkę ligową. W trakcie sezonu pojawią się różne dodatkowe eventy, np. specjalny wyścig o długości 100% dystansu. Obecnie wartość nagród to ok. 1500zł, ale niewykluczone, że w trakcie trwania sezonu pojawią się dodatkowe nagrody.

eMotoGP Polish League będzie zarządzana przez cztery osoby: Bartka Rucińskiego, Mateusza Kapustę (Gucio1846), Kubę Lotz i Michała Wróbla. Te osoby zadbają o właściwy i bezproblemowy przebieg każdej z rund, o obsługę dodatkowych eventów, kontakty z graczami oraz za dobrą atmosferę w trakcie trwania zmagań.

Głównym patronem ligi jest SZKOPEK TEAM, zespół którego głównym filarem jest najlepszy polski motocyklista wyścigowy – Paweł Szkopek. Partnerami ligi są również PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE GRANIT, ZERKE, MODULAR SYSTEM, SMARTBAU, natomiast patronem medialnym jest MOTOGP.PL.

Zapraszamy do wzięcia udziału oraz śledzenia zmagań pod tymi linkami:
https://www.facebook.com/eMotoGPPolishLeague
https://www.facebook.com/Gucio1846

Zapisy do ligi odbywają się poprzez napisanie wiadomości na stronie eMotoGP Polish League na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
142 zapytań w 1,508 sek