Home / Moto2 / Moto3 / Tetsuta Nagashima potwierdził brak startów w 2021 roku

Tetsuta Nagashima potwierdził brak startów w 2021 roku

Zwycięzca ubiegłorocznego GP Kataru i drugi zawodnik GP Hiszpanii – Tetsuta Nagashima – nie będzie zawodnikiem Moto2 w sezonie 2021. Japończyk miał świetny początek minionego roku, ale potem znacząco obniżył loty i tylko dwa razy zmieścił się w TOP10.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Nagashima potwierdził w mediach społecznościowych, że nie pojawi się na starcie sezonu 2021. Nie było go już na liście startowej w zespole Ajo, w którym startowali będą Remy Gardner z Raulem Fernandezem.

W stawce Moto2 będzie jeden zawodnik z Japonii – Ai Ogura, który do końca sezonu 2020 starał się o mistrzostwo Moto3. Nagashima przyznał, że chciałby wrócić do stawki w przyszłości.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy uważasz, że Nagashima może jeszcze kiedyś powalczyć o tytuł w Moto2?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. bardzo dziwne. myślałem że WSBK będzie w normie a tu nic

  2. Jakoś mi go nie żal. Facet w dwóch startach zrobił tyle, co w pozostałych trzynastu. Syndrom wypalenia, kontuzja, czy coś jeszcze innego? Trudno powiedzieć, ale że młody już nie jest, to raczej do Grand Prix nie wróci.

    • Nagashima dobrze się nawet spisywał na początku sezonu, ale od GP Andaluzji zeszło z niego powietrze. I to raczej po wywrotce w sesji treningowej.
      A do Moto2 może wróci, ale nie w „czołowej” ekipie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
166 zapytań w 1,246 sek